SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skąd bierzecie kasę na treningi?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
okradam stare babcie w busie a tak powaznie to trzeba sobie jakos radzic, kombinowac i chciec to napewno sie cos złapie

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Ja znalazlam darmowe treningi- ucza mnie ludzie ktorzy nie moga zyc bez MAT, a poza tym uczymy sie nawzajem (cwicze 4 m-ce).I na dodatek mamy za darmo sale gim., teraz tez 3-dniowy oboz w gorach. Wszystko mozna zalatwic jak sie chce, bo pieniadze na to sa. A kasa to nie problem-nie rozumiem w czym przeszkadza szkola, ja od 8 m-cy pracuje (nie mam nawet 18 lat), po szkole i w weekendy po treningach. Brac od rodzicow? Jestem mloda, zdrowa i potrafie na swoje potrzeby zarobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Ika510. Widze wacpanna, ze dobrze kombinujesz. SOG.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
mamus mi daje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 910
Ciezkie początki kickboxingu - narazie daja rodzice (70 zł)

"Młode Wilki Beda Zawsze Razem Isc Ku Przeznaczeniu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 874
na poczatku legalnie od rodzicow a pozniej jak juz jestes kozakiem sciagasz haracze..Zart swiruje.Trzeba dorabiac jak sie da ulotki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
smieszny temat ale odpowiem ze w sumie jak masz ochote trenowac to nawet nic nie bedziesz musiał płacic tylko pomusl na począte wez sie za treningi w terenie itp czyli sam. widze ze piszesz ze mozna zaoszczedzic na uzywkach hehehhe niezle sportowcy napewno na tym potrafią zaoszczedzic bo nie powinni wogule ich zazywac a miesiąc trenowania tam gdzie ja trenuje kosztuje 20zł czyli nic a ludzie którzy tam chodzą juz sie za ciebie by wzieli bo są bokserzy zapasnicy judocy ogulnie trenujemy MMA ale pewnie nie jestes z tychów. nara zycze powodzenia

Milczenie srebrem a Trening złotem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
"ale pewnie nie jestes z tychów"

Ja jestem z Tychow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 764
Witam szanownych tyszan :P

SW - w ramach zajec w szkole tzw elementy sztuk walki (miszane judo + karate zaleznie od prowadzacego)

kiedys - zawsze z pracy, dorywczo tu dorywczo tam az sie skonczylo wiec i treningi out :( rodzice nigdy by mi nie dali na takowe rozrywki i hobby - jako dziecko unikalam wfu i dla nich cale zycie bede sportowym leniem

a teraz huh praca + szkola kolidujaca ze wszelkimi mozliwymi treningami platnymi (nie znalazlam jeszcze mozliwosci wtorek i piatek gdy mam dni wolne) pozostaje robota na swoim i walka o stracona kondyche.

Bo lepiej zrobic dobrze niz wcale lub zle

oo123oo - wielbicielka dwuznacznosci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 272
Ja prowadzę batalie z mamą o treningi odkąt tylko zaczełam na nie uczęszczać, a forse na ogół musze jakoś uzbierać sama lub mama mi da w przypływioe lepszego nastroju to jest koszt 50zł

ale najwarzniejsze jet to że ćwiczę

Moment of Peace

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride Final Confilct 2005

Następny temat

Nowy wywiad z Peterem Aertsem (plik audio)

WHEY premium