SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sis87 - walka o atletyczną budowę ciała

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
Tetiszeri
Sis, jak ty masz tam 1500/1600 kcal przecietnie i od tego "tyjesz" to cos jest nie halo w metabolizmie. No chyba, ze kreatyne bierzesz i wode naciagnelas.



Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-10-22 15:00:08


Nie, kreatyny nie biorę, więc ewidentnie coś jest nie tak z moim metabolizmem. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No to igla w zyle i badamy, zeby zobaczyc co tam przestalo grac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Że wtracę.. Ja bym zrobiła kortyzol ale dwa razy - z krwi i DZM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
Hej, dawno się nie odzywałam, ale byłam okropnie zabiegana. Dostałam od lekarza skierowanie na badanie krwi (morfo, lipidogram, alat, kreatyninę, zelazo i tsh) oraz ogólne moczu. Niestety, dostałam dziś okresu i muszę poczekać aż mi się skończy :/ Zgodnie z zaleceniami, odstawiłam mleko i ogólnie nabiał (serki wiejskie won ;) I do dzisiaj (wiadomo - brzuch spuchł ciut od okresu) zauważyłam poprawę - mianowicie, mimo że jadam podobną ilośc kcal to nie czuje się taka "napuchnięta" w okolicach brzucha. Zapytałam lekarza (internista) jak to z tymi alergiami pokarmowymi itp., powiedział mi tylko, że na pewno bym wiedziała, że mam alergię i objawiała by się ona wysypką na skórze (!) i jak chce to mogę sobie iść do alergologa, ale sugestia była taka, że wymyślam ("bo teraz jest moda na wykluczanie nabiału i glutenu z diety").
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
alergia ma się objawić konecznie wysypką.....?
WTF????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
Corum
alergia ma się objawić konecznie wysypką.....?
WTF????


Też się zdziwiłam.
Patrzył na mnie jakbym wymyślała na siłę problemy :D

poniżej wczorajsza miska - nie wiem czym zastępowac te wafle ryżowe (za duzo ich jem :/ ) Nie jem w ogóle pieczywa, w domu mam płatki owsiane (czasem mielę je na mąkę do naleśników czy placków z jabłkami), mąke ryżową, mąkę kukurydzianą no i kaszę jaglaną i gryczaną. Serki wiejskie odpadły jako "szybka" przekąska, a owoców po południu nie chcę jadać.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
aaa i oczywiście przed śniadaniem był pity collagen z K** i miarka (30g) odżywki wpc z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie, co za glupoty. To tak jakby badac tylko przeciwciala w klasie IgE (zaleznej) a w pozostalych, IgG i IgA (utajonych) juz nie. Reakcji jest mnostwo i potrafia wylezc po 2 dniach. Zamiast wafli jesz kasze, bataty. I lepsze zrodla tluszczy, a nie maslo orzechowe :)


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-10-29 15:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
Kocham masło orzechowe :( poza nim tłuszcz u mnie to masło min 80% tł, oliwa z oliwek (do sałatek itp), olej rzepakowy (mało, bo nie smażę a piekę mięsa), migdały, wiórki kokosowe, słonecznik..przyznam bez bicia..awokado bardzo rzadko :/ chyba kupię też olej kokosowy nierafinowany - dużo osób poleca i może na nim lepiej smażyć (a nie na maśle) naleśniory białkowe i omlety. jakie jeszcze tłuszcze? I czy to co jadam jest ok (poza masłem orzech;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Masło z fistaszków to niezbyt dobry wybór - szczególnie że to nic wspólnego z orzechem nie ma.
A to czego używa się do produkcji jest czasami w hmmm.... nie najlepszym stanie.
Mozna przecież dostać masło z prawdziwych orzechów

Smażyć - masło klarowane, olej kokosowy, smalec. Takie tłuszcze które mają wysoką temperaturę dymienia. To co smażysz bardzo krótko - możesz i na zwykłym maśle albo oliwie.
Ale podkreślam - króciutko.

Olek kokosowy to nie tylko do smażenia - można stosować również i na włosy albo skórę.
Pomidora, brokułów.. Nie wpisuj raczej w dziennik.

Duńczyk w puszce to też niezbyt wybór. Już bym wolała śledzia w płacie sobie kupić i zrobić. Poszukaj innych ryb - nie puszkowanych.

Dieta... raczej uboga.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-29 16:03:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta_dla_mojej_dziewczyny

Następny temat

kolana po artroskopii czy mozna isc na siłowni

WHEY premium