SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silny chwyt

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
jesli to prawda to bylbys w pierwszej dzisiatce najsilniejszych ludzi na swiecie. oczekujesz ze w to uwierzymy ? prawdopodobnie masz albo nieorginalny heavy gripper albo zuzyty. a moze robisz to obiema rekami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
ja 115 ściskam jeden raz. 18 razy to naprawde trzeba być kozakiem nad kozakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
ale są jeszcze inne 135kg i 160kg.... to mówisz dremor ze te 115kg to juz jest cos?...kto z poprzedniej strony napisał ze sobie kupi 115kg i przetestuje jestem ciekawy bo zamierzam sobie kupic.... i niewiem od jakiego startowac moze od 90kg w sumie zawsze można wymienic jak bedzie za słaby.....czeba by tu kogos ktos miał juz parę tych sciskaczy w łapie.....

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja gdybym mógł cofnąć czas kupiłbym 90, bo 115 raz sciskam ale co mi po tym, na bazie jednego powtórzenia nie pocwicze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
ty dobrze zagadujesz.....a nie chcesz opylic tego 115kg?:P mozna by się dogadac:P..... skad jeste?:P

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1838
87Brad87 no hej właśnie mam zamiar kupić sobie ściskacz 135 kg a ten 115 sprzedać mogęL:)jestem z dolnego sląska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1838
spinbarkit czemu miałbym sciskac sciskacz heavy grip 2 rękami.Powtarzam mój najlepszy wynik to 18 scisnieć 1 ręką do samego konca,a zakupilem go ze strony sciskacze.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
xIron_Manx przeniesmy sie na gg; 12800726...pogadamy.......

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
Witam. Prześledziłem sobie cały temat i aż musiałem założyć sobie konto żeby zabrać głos ponieważ nie ogarniam tych farmazonów które pisze spinbarkit. Piszesz jakieś pierdoły że te ściskacze łatwo sie wyrabiają i nie mają tej siły zamykającej na ściskaczu tylko 20-25 funtów mniejsza- moje pytanie: skąd ty to wiesz ? masz wage w przedramieniu ?

Kolejna ciekawa teoria spinbarkicie potwierdzająca to że masz zerowe pojęcie o tych ściskaczach to jest fragmnet gdzie stiwerdzasz że jezeli xIron_Manx ściska 115kg 18razy to musi byc w pierwszej dziesiątce najsilniejszych ludzi świata. Po prostu Ż A L jak to czytam.

Btw. korzystając z teorii spinbarkita macie do czynienia z czlowiekiem z drugiej dziesiątki najsilniejszych ludzi na świecie bo 115kg ściskam 10 razy a mam go od 3 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Panoowie mam zapytanko, ma ktos z was ściskacze z decathlon firmy spokey(być może przekreciłem kilka literek) Moj rekord na tych ściskaczach to około 50razy jaki mi polecacie ściskacz profesjonalny ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na max siłe przed zawodami

Następny temat

Buty do siadów

WHEY premium