SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silny chwyt

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
Z Heavy Grip radził bym ci zacząć od 150lb (70kg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
no to panowie rozwiewam wszystkie watpliwoci hehe...własnie przyszedł do mnie ten heavy grip 250lbs czyli 115kg....byłem w pracy 8 godz. i z mety po odpakowaniu cisnołem go 15 razy tek ze az dudniły te metalowe rączki:p a potem jeszcze 10 razy tak za brakowało 0,5cm...czyli prawidłowo cisnołem 15 razy a te 10 to tak niedokonca razem 25 bo potem musialem z 5 min. pauzy zrobic.....cwicze cwiczeniami pod arm.. od lutego ogólnie dłonie mam spore i mocne...wreszcie sie przekonałem;P...

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
nooo to musze przyznać brad że to juz ładny wynik. Masz jakiś plan treningowy do ściskania czy ściskasz kiedy ci sie chce ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
plan? hm akurat sciskam kiedy mi sie chce ;p...lub jak nie ma co robic o dziwo jakos wiecej pary jest jak popracuje niz jak na lajcie do tego podejde oczywiscie ten wynik podałem dla reki prawej tej silniejszej bo lewo to tak z 3 razy mniej w sensie ze 12 prawidłowo i 10 tak ze brakuje czyli 22....

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
chodzilo mi o to czy masz jakąś określoną ilość seri/powtórzeń ? Czy ściskasz też odwrotnie etc. ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
sciskam na pałe czyli raz te 15 razy i nic... niekiedy 2 razy po 15 potem 5 min. pauzy i zas...a tak to traktuje na luzie:P... jak jestem na kogos/cos w kurzony jade az mi reka ma odleciec...... i tak w tej dziurze gdzie mieszkam slask ruda sląska nie ma blisko klubu najblizszy mam z 50 km do jaworzna...a ja nie jestem zmotoryzowany;-/ i dupa niema gdzie trenowac:-/

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
słyszał ktoś z was jeszcze o ściskaczu Heavy Grip 500 ? podobno ma koło 230kg oporu. ściskał ktoś ? :%:%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
Mój znajomy zakupił ten ściskacz ale nie dał rady go zamknąć.

Gym the best place for your strength and health.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
A orientujesz sie może gdzie go kupił, albo gdzie można kupić ?
Z góry dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
To niestety była edycja limitowana.

Gym the best place for your strength and health.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na max siłe przed zawodami

Następny temat

Buty do siadów

WHEY premium