SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY - jaki chwyt

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176

Sie ma!
Po pierwasze chodzi mi o uginanie ramion podchwytem. Wiadomo że szerokość odpowiada za ćwiczenie odpowiednio-SZEROKO głowę długą a WĄSKO-głowę krótką.A pytanie jest następujące czy gość taki jak ja (ćwiczę ok 3 miesięcy mam 24 ) powinien wykonywać to ćwiczenie chwytając na szerokości ramion trenując obie głowy tak samo, czy może ćwiczyć raz czymając wąsko a raz szeroko a jeżeli tak to co jaki czas zmieniać uchwyt?

Po drugie: uginanie ramion NACHWYTEM - czy to ćwiczenie jest bardziej na biceps czy na przedramię (Arnold robił to na przedramię). Ja ćwiczę to na biceps- kumpel powiedział mi że to ćwiczenie zaokrągla "skraca" biceps.

Ps: Chciałem powiedzieć że ta stronka jest naprawdę za.bista, a MIchail owalił kawał doooooobrej roboty.KLASA.

Peace!

shaoli haszi

"spieniona woda o poranku..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
Sorry za zdjęcie.myślałem że będzie mniejsze i nie w tym miejscu

shaoli haszi

"spieniona woda o poranku..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44059

Cwicz obie glowy np. 4x10 mlotki na glowe krotka i np. 4x8 uginenie ramion na szerokosci barkow, na glowe dluga. Uginanie przedramion mozesz robic na zmiane, czyli w jedenym planie przez 8 tygodni wasko, po tym cyklu wykonaj kolejny gdzie bedziesz machal z szerokim uchwytem. Ale nie przejmoj sie tym az tak bardzo, bo glow bicepsa nie da sie az tak wyizolowac, zeby pracowala tylko jedna czesc. Jesli chodzi o uginanie ramion NACHWYTEM, to nie uznaje tego cwiczenia na biceps, bo nie jest mozliwe utrzymanie duzego ciezaru, polecam to cwiczenie, wykonywac na modlitewniku na przedramiona (tak jak jest pokazane wyzej).

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 31902 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94077
pyt 1 nie ma po co kombinawa, miej łokcie przyciśnięte do boków ciała, nadgarstki zablokowane, a uchywt na szerokosc barków

pyt 2 pracuja tam ODPOWEDNIO W KOLEJNOŚCI takie miesnie: -mięsnie ramienno promieniowe(umieszczone na wierzchu przedramion), mięśnie dwugłowe ramion, mięśnie przedramion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 12783 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 104474
Tak jak ****master :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezba

Następny temat

Czy moj organizm wytrzyma taki wysilek !!

Shaker