SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silny chwyt

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
Nabyłem HG350 czyli 160kg i powiem że to sie chyba w imadle ściska. Zamknął go ktoś z was ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
e tam sam nie próbowałem ale jak 115kg zamkne 15razy to tego z raz moze by mi sie udało(przy niezłej agresji);P

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce mi sie zakladc nowego tematu ale umie ktos zrobic taki niby czat online o armwrestlingu tylko tematy. bo na forum trzeba odswiezac a nie ciagle jest jakis temat a na czacie online szloby ciagle pisac o byle czym zwiazanym z ARMWRESTLINGIEM
jest realne do zrobienia takiego czegos?moze jakas stronka ktos umie zrobic i poprostu czat tam zrobic?? :P tak mi nagle sie pomyslalo wiec nie oburzajcie sie niektorzy tym pomyslem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
w sumie to było dobre:P.. bo tutaj cos przydługo czeka się na jakąs odpowiedź...

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
ojjj 87brad87 musze powiedzieć ze jestes w sporym błędzie. Bo ja w dobry dzień 115kg robie po 20 razy a 160 brakuje i to nie mało. Najtrudniejsze zostało czyli ostatnie półtora centymetra może centymetr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
a no w reku nie miałem to nie powiem pewnie masz racje;p

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
naprawde nie jest to łatwe. Aktualnie zaczynam walczyć ze 135kg . Jak jestem po jakiejs przerwie od treningu, że mięsnie są zregenerowane w 100% to 135 zamkne z raz a mysle ze zeby dojsc do zamykania 160 to trzeba by z 5 razy jak nie wiecej zamykac 135.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
ja zauważyłem że 15 razy trzeba ścisnąć ściskacz niższego rzędu aby ścisnąć raz ściskacz z rzędu wyżej (ale tylko w przypadku pobudzenia i dobrego rozgrzania). Ja ścisnąłem 115 pierwszy raz jak właśnie robiłem 15 powt na 90 kg. teraz na 90 robie 30 powt a na 115 ledwo 5.

Dionizy ty mówiłeś że 115 ściskasz 15 razy, więc sytuacja identyczna jak u mnie (proporcjonalnie oczywiście) bo 135 ściskacz tylko jeden raz.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-01-16 22:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 215
hehe no fakt najlepiej mi sie podchodzi do rekordu jak jestem pobudzony, ale z tą rozgrzewką u mnie nie jest do końca tak hop :P wiem że to nie normalne ale wystarczy mi że trochę pokręcę nadgarstkami, porozciągam troche i podchodze do bicia rekordu, bo jak zrobie np. kilka powtorzen 70kg albo 90kg to juz w psychice mi cos siedzi że mięśnie już nie mają tej 100% mocy :P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1838
Siemano chłopaki,widzę że coraz więcej ściska ściskacz 115kg,Postaram się nakręcić filmik jak ściskam ściskacz 115kg .Mój rekord to 22 ścisnięcia.Co dziwne teraz tylko 19 zrobie,myślę że mam przemęczone ścięgna,ale obiecuje nakręce film i wrzucę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na max siłe przed zawodami

Następny temat

Buty do siadów

WHEY premium