SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siema :) pół roku zabawy w supermana

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113


Ok... więc na początek witam wszystkich, jestem tu nowy Na imię mam Kornel mam 20 lat. W siłownie bawię się od pół roku, efekty marne ponieważ nie było żadnej sensownej diety.
Nie łykałem nic, żadnych supli ( kumpel namawiał na kreatyne, ale kiedyś ktoś "chyba" mądry powiedział mi że rok na sucho to całkiem rozsądne rozwiązanie... co wy o tym myślicie? ).

Sprzęt jakim dysponuje to dosłownie drążek, 2 hantle, ławeczka spawana i 4 opony od bandziora,

Pracuje na budowie to też ma pewnie wpływ, ale czy pozytywny czy raczej negatywny sam nie wiem :) taka praca, po maturze jestem

info z czego zbijałem wagę (jestem mega endomorfikiem :/ )

1.09.2008r

waga 121 kg przy wzroście 181 cm


01.02.2009

waga 83-84 kg przy 183 cm ( nie wiem jak ale naprawdę urosłem odkąd ćwiczę, jak to działa ? )

od tamtej pory ćwiczę sporadycznie, nie mam żadnej diety i trzymam wagę na poziomie 85 kg. Od nowego roku biorę się ostro ale już na nowym sprzęcie. Mam tylko 3 foty z tamtego okresu, jak ogarnę aparacik to będzie całość z dnia dzisiejszego :) tylko mnie nie zniechęcajcie, ale ogólnie obiektywna opinia jak najbardziej ;p pzdr

PS. wiem że barki i plecy lipa :D

nie jest tak źle nie sprzedali nas , oddali nas za darmo...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113


i plecki

nie jest tak źle nie sprzedali nas , oddali nas za darmo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113


profil

nie jest tak źle nie sprzedali nas , oddali nas za darmo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak spadłeś z 121kg to szacunek!
P.S masz foty z tamtego okresu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
odkąd ćwiczę czytałem wiele na ten temat, chodzi mi bardziej o wykonywanie ćwiczeń i działania organizmu a nie diety.

Zapomniałem dodać ze odkąd pracuje na budowie pale fajki taka praca ehhh :/ co jeszcze ... a tak ;] mam ginekomastie ( przynajmniej tak sądze, chociaż żadnej grudy pod sutem nie czuje ) z wieku dojrzewania, żadnego koksu stfu!!! ale ona mi nie przeszkadza... natomiast boli mnie moje ogromne wcięcie w tali ;p ale co tam baba nie jestem więc płakał nie będe tutaj chodzi bardziej o brutalna siłę

nie jest tak źle nie sprzedali nas , oddali nas za darmo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
tak mam jedno zdjęcie z tamtego okresu :) ale jak je wstawię to będzie ogólna pompa na całe forum :) więc sam nie wiem ... przemyśle

nie jest tak źle nie sprzedali nas , oddali nas za darmo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2096
No to wielki szacunek skoro Ci sie udało tak zejść z wagi! Jak dasz fote to będzie doatkowa motywacja dla tych wsyzstkich co mają problemy z wagą właśnie, ale to tylko twoja decyzja. Ja daje SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4516
nic lepszego jak zapalic sobie peta na budowie ,cos na ten temat wiem
generalnie postęp bardzo duzy sugierując się wagą z przed roku.
mimo wszystko daj zdjecie z tamtego okresu .
zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
"W siłownie bawię się od pół roku, efekty marne"A co ty chciałbyś w pół roku? Jest bardzo dobrze! Ćwicz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Wstawiaj zdjecie dla porownania , bo jest sie czym pochwalic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj tą fote i nie peniaj. Dam soga na zachęte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczypior się napina ; o

Następny temat

aktualna forma :)

WHEY premium