SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w małej Piwnicy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1475
hehe własnie chce sie przenisc do pralni w bloku ale chyba sasiedzi sie nie zgodza ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
dobrze że ci się to w ogóle zmieściło ,zawsze to jest na czym poćwiczyć ,sog zajrzyj do mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5312
fajna grafa widze ze kolega za cracoviasilke tez ogolnie fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1475
Pomiescic sie jakos pomiesciło ;d mam jeszcze zamiar modlitewnik tak jakos Włozyc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Na początek jest dobrze, nawet bardzo. Dokup ciezaru, dluzszy gryf prosty i sprzet jak sie zmiesci. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
dasz rade pomieszczenie masz podobne do mojego tylko ze chyba troszke wezsze masz od mojej silki zlukaj tez mam taka flage i tak samo na tyle silki
zdr sog

http://www.sfd.pl/Ciasna_ale_wlasna:_Silka_piwniczna:_-t397371.html moja silka:)
polepszona silka o dodatkowe sprzety od strony 5 do konca;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1475
Jestem Troche nie zadowolony z ławeczki ;/ nie ma przyniej tego na nogi bo zostało odczepione bo sie nie miesci i mi cała buja nie wiem jak ja usztywnic. aha odrazu mowie niemam dostepu do spawarki

Zmieniony przez - Kijana2 w dniu 2009-02-11 16:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1475
Mam Zamiar sobie kupic worek Treningowy :] wiecie moze czy mi sie opłaca do tak małej piwnicy kupowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
lubię taki klimat
sog

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ah... co to był za czasy gdy ja tez tak zaczynałem.
poczatki zawsze są trudne ale i tak jest dobrze ale za pewne z czasem bedzie jeszcze lepiej.
powodzenia i pozdrawiam.

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-02-13 14:53:58

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja "siłka"

Następny temat

Gdzie i co kupić do domowej siłowni ???

WHEY premium