SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie i co kupić do domowej siłowni ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Witam !
Już kiedyś pytałem sie u was na forum o sprzęt do siłowni, ale z powodu braku czasu nic jeszcze nie kupiłem Tak naprawdę to nie wiem co kupić...
1. Gdzie najlepiej kupywać sprzęt (mam na myśli ławeczkę, sztangę, hantelki) ? Na allegro czy w jakimś sklepie ? Jak w sklepie to w jakich można kupić produkty wysokiej jakości z niewygórowaną cenę ?
2. Jakie powinny być średnice gryfów ?
3. Jaka ławkę kupić ? Ławka na długie lata... która ławkę należy uznać za takie "minimum" do ćwiczeń.
4. Jak to jest z tymi obciązeniami ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1475
ławek i gryfy kupił bym na twoim miejscu na allegro a obciazenie na złomie najdziesz :d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3609
Na złomie o matko... masz 10000 zł na siłke nie to zapomnij...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2538
Karoln92 ile masz dostępnych środków na ten cel ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Taaa ja ćwiczę już od jakiegoś czasu na 1000 zł to ta siłka nie widziała i długo nie zobaczy.
1.Dobre ławki ma Kelton,Marbo Obciążenie to moim zdaniem jeden **** ważne by ważyło tyle ile jest napisane.
2.~28mm3
3.Napisałem w 1
4. Nie kumam.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Dobre ławki robi też kamil88 lub samemu można sobie zespawać.
Gryfy 28do30mm no chyba że masz dużo kasy to weź olimpijkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
1. Ja wolę widzieć co kupuje (sklep), lub na giełdach np. lublin, słomczyn.
2. Tu zgadzam się z mateusz54 najbardziej uniwersalne.
3. Stabilne ławki (ale używane) kosztują 100-200zł.
4. No obciążenie tu jest różnie 1kg kosztuje ok 9-11zł, na złomie wyjdzie 1kg ok 1,00-4,00zł, choć mój kolega sobie z cementu odlał w wiaderkach i doniczkach (cena 25kg cementu ok 15-18zł)

Bardziej ceny tu poruszyłem ale to nic, do niczego cię nie zachęcam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
ło drogie masz to obciążenie w sklepach idzie dostać już od 6zł. Ja ostatnio kupiłem używki za 3zł/kg oryginały. A możesz jeszcze obciążenie u tokarza zamówić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851


w mojej miejscowości są 3 sportowe i właśnie 9-11zł średnia cena za kg sam się interesowałem ale uznałem że kupić 50 kg to za drogo i mi tato za free załatwił



Zmieniony przez - lanroffor w dniu 2009-02-10 22:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
samoróby sztangi ,hantle ,ławki itp obciążenie ze złomu jak mieszkasz w dużym mieście to cie to grosze wyniesie ale musisz mieć znajomego spawacza z głową na karku i wydrukować mu parę projektów z sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Bierzesz pod uwagę to że możesz kupić materiały i za dużo mniejsze pieniądze zbudować dużo dobrego sprzętu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w małej Piwnicy

Następny temat

Który zestaw??

WHEY premium