SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia w piwnicy - Do oceny!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 113 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1254
Witam!
Mam 16 lat, z pomocą kumpli udało nam się stworzyć piwniczną siłownię;) Pomieszczenie ok. ma 4,5m na 2,5m.
Proszę o ocenę, może warto coś dodać/zmienić lub dokupić ( nie ma za wiele miejsca).
Wstawiam fotki:














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
całkiem spoko, ale ale, ja bym możliwie wszystko co niepotrzebne wypierdzielił z pomieszczenia, od razu przestrzeni więcej by było. a worek ze duży to dobrze, jak jest mały to lata niesamowicie przy uderzeniach.

"Jestem człowiekiem, a nie kontem w internecie..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 113 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1254
Reszta

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 113 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1254
Trochę wolno się wczytują jak coś to mogę wstawic mniejsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8281
no siłownia jak na poczatek moze byc :) wazne me masz wg gdzie cwiczyc, ale jak by to pierdoły wywalic z tego pomieszczenia to by sie wiecej miejsca zrobiło. jak dla mnie mi sie podoba

jak pomogłem daj soga :)
----------------------------
http://www.sfd.pl/***_NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_-_PRZECZYTAJ_KONIECZNIE_!_***-t284368.html
------------------------------
Trenuj ponad ból, śmierć bedzie twoim jedynym wybawieniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 113 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1254
Z tym złomem jest największy problem....... już nie ma gdzie tego upchnąć, ale będę coś kombinował, bo jak jedno wyjmiesz reszta poleci ;P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2039
na poczatek starczy, ale warto zbierac kase na sprzęt bo jeszcze dużo sie przyda, pewnie ławka pójdzie do wymiany
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 113 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1254
jak na razie ławka ujdzie, ale przydało by się ją po dokręcać. W sumię to trochę tego będzie : ławka uniwersalna+sztanga, ławka do brzuszków, drążek, 2xhantle, kolejna sztanga, łapy trenera, worek, sprężyny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 113 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1254
i co jeszcze można wmontować? myślałem żeby wyciąg górny do sufitu lub do ławki dokupić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2291
trzymaj sobie pieniądze i możesz np kupić stojak na sztangę a tak to jest ok tak naprawdę na drążku można zrobić większość treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588
ale ciasno..dajesz rade na worku cokolwiek zrobić?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 113 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1254
Na worku jako/tako można poćwiczyć głównie w miejscu bo nie ma gdzie się ruszyć ;/ Głupotę zrobiłem biorąc taki wielki worek ma 140cm wysokości i z 45 cm szerokości...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sog za Lajka! - Pomóż, to nic nie kosztuje!

Następny temat

Raporty z cykli kreatynowych lub stacków ?

electro
Polecane artykuły