SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia domowa czy siłownia "profesjonalna"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Oczywiście własna siłownia. A trening zrobisz już przy: ławeczka, gryf prosty, gryf łamany, hantelki, obciążenie, drążek. To nie żart na tym sprzęcie zrobisz wszystkie popularne i dające efekty ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Ja tam wole czasami poćwiczyć w domowym zaciszu, idziesz kiedy chcesz, nie natrafisz nigdy na jakichś głupoli przy wyciskaniu na prostej, i o wiele większy komfort ćwiczeń. Z drugiej strony warto jest czasami przejść sie na publiczną siłke bo można wymieniać sie treningami i różnymi spostrzeżeniami dotyczącymi siłowni.

Podsumowując wybrałbym zrobienie własnej

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2027
Kozak 1991 i ile wydales na stworzenie silowni i jaki sprzet za tą kasę udało Ci się wyłuskac?


Faster99 nie sądzisz ze tamten temat to lekka prowokacja? jak w 5 dni można takie coś ze sprzętem zrobic? Jest to niemożliwe.. i należy pamiętać, że klient posiada swoje prawa, więc skoro jest gwarancja to tylko ###### nie korzystają z niej

Zmieniony przez - p r z e m w dniu 2008-05-27 19:17:31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
Coraz bardziej przekonuję się do Marbo, na allegro mają 2635 komentarzy z czego 99,9 % pozytywów!

pamiętaj jednak, że większość komentarzy jest wystawiana zaraz po sfinalizowaniu transakcji, tj. po odebraniu przesyłki. A w tak krótkim czasie nie jesteś w stanie przetestować sprzętu. Na dodatek w późniejszym czasie nie możesz tego komentarza edytować,...
Mechanizm jest prosty - dostałeś sprzęt szybko i solidnie zapakowany
- wystawiasz pozytywa. Ale zawsze mogą się przytrafić wady ukryte.

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5928
Dokładnie tak jest jak piszesz...

To wyzwanie napisane na piasku...
To najkrótsza droga między dwoma punktami...
To jak chodzenie po linie...
To oddziela słuszne działanie od szaleństwa...
To jest szersze niż ocean...
To nić, z której utkano Moje życie...
To Kulturystyka...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Zgadzam sie dokładnie z tym co powiedział MorfeniX. Sam sprzedaje i kupuje wiel rzeczy na allegro, więc cos o tym wiem. Pozatym wypowiadałem sie w tamtym temacie, wiem cos o marbo, kumple maja z niego sprzet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 582
Ja ci moge polecic marbo. Sam mam taka lawke ze stojakami i jestem zadowolony !
Za ta cene nie znajdziesz nic lepszego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
A ja wam mowie ze kazda nawet najlepsza firma predzej czy pozniej wyda wadliwy produkt. I od tego nie ma wyjatkow. Jak juz pisalem wczesniej ja sam mam laweczke marbo i jest bardzo zadowolony.

In flames "A sense of purpose" na to czekalem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Swoja silownia=koszta

Następny temat

Potrzebne zdjęcia "czepców".

WHEY premium