SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Lublin

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
W CRS UP zaczynają się pojawiać tłoki w "godzinach szczytu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1345
dla tych co nie wiedzą Sport-Club na Zygmuntowskich będzie czynny do końca kwietnia a później od maja startuje na Spadochroniarzy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Polecam siłownie w Plazie. Pure Jatomi. Byłem ostatnio i to chyba najlepsza siłownia na jakiej kiedykolwiek ćwiczyłem. 1 wejściówka jest za free ( na ich stronie drukuje się formularz ) Zachęcam do wypróbowania. Ceny karnetów 140-160zł. Ale moim zdaniem na prawdę warto!

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-02-26 11:37:50

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Warto, dopóki będziesz chciał zrezygnować z treningów na tej siłowni. Bo wtedy się zaczynają problemy.
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Tak wiem. Umowa na min 12 mieś. Ale da się z niej zrezygnować z tego co wiem.

Ewentualnie " zamrozić " konto.

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-02-28 23:19:39

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Nie da się zrezygnować. Gadają tylko, że się da i wszystko ładnie i pięknie jest. Poczytaj opinie jakie w necie krążą o tej siłowni. Sam też miałem niezłą przeprawę, gdy złożyłem rezygnację w ciągu 10 dni od zawarcia umowy.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Oceniać siłownię po tym czy łatwo z niej zrezygnować, to tak jak oceniać pannę młodą po kłopotach, które może sprawić podczas rozwodu. Czasem taki bacik finansowy działa motywująco. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że mam siłkę za friko i nic nie tracę w przypadku opuszczenia treningu. Jak płaciłem za karnet to myślałem: "Zapłaciłem to będę chodził, albo jestem frajerem, który zapala się słomianym ogniem i tylko marnuje kasę na nierealne plany."
Gdybym mieszkał 15-20 km od Lublina to już miałbym ich karnet w kieszeni.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Moim zdaniem to nie jest dobre podejście.
Poza tym możliwość zmiany siłowni (zarówno jako klubu na inny klub, czy zmiany formy aktywności fizycznej) zawsze powinna być brana pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
ProSatan, jak się kształtują ceny za wejścia na CRS UP? wiem że świetny ośrodek bo czesto tam bylem swego czasu ale w innych sprawach niz trening. Jak jest ze ścianka wspinaczkową(mam nadzieje że sie nie pomyliłem i tam jest ona) i basenem? wliczone w cene karnetu czy wszystko oddzielnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Proszę, to oficjalna strona obiektu:

Basen, siłownia i ścianka - wszystko jest osobno, osobne karnety itd.
nie wszystko jest aktualne, ale cennik, komunikaty i rezerwacje są na bieżąco aktualizowane

Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2013-03-02 22:44:01

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-03-12 18:17:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mata do wynajęcia

Następny temat

Poszukiwany Specjalista(ka) ds E-commerce/ e-handlu / Marketingu Internetowego

WHEY premium