SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1021
Witam mam pytanie,Z kumpalmi z pracy chcemy kupic sobie karnet na siłke,Bylismy juz tam raz,Siłownia jest profesjonalna znizka dla studenta to 129zł za miesiac ale jezeli podpisze umowe na 12 miesiecy to za kazdy miesiac jest promocja po 89 zł.Ale z drugiej strony mam tez w domu,hantle,sztange obciazenia ok 50kg na którym cały czas cwicze i mam pewna rozterke,poniewaz rocznie wychodzi karnet ponad 1000zł a za 500 zł to moge sobie sprawic nowa ławeczke i wiecej obciazenia,i ten sprzet zostanie mi na wiele,wiele lat,Prosze o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
W domu nie ma jak nawet, ławka by nie weszła, a tak jakbym miał pomieszczenie jakieś chociaż puste 5x5 metra to już można fajnie sobie rozplanować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
ale tu nie bardzo jest co radzić....oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Siłownia jak sam zauważyłeś jest lepiej wyposażona,możesz ćwiczyć z kimś a jak będziesz miał szczęście to może trafisz na ogarnięty personel(tj trenerów) którzy Wam pomogą.
Z drugiej strony spora oszczędność kasy którą możesz zaniwestować w cokolwiek, no i nie wiążesz się umową z nikim, A co jeśli z jakichś względów nie bedziesz mógł/ chciał chodzic na siłkę przed wygaśnieciem umowy? Musiałbyś patrzeć co popdisujesz i dopytać o wszystkie niejasnosci.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
z własnego doswidczenie powiem ze tu i tu masz plusy i minusy
w domu nie czekasz na sprzet, cwiczysz w majtach itd, no ale tez nie masz spottera
na siłke musisz dojechac, ale nic cie nie obchodzi, masz wiecej mozliwosci

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Masz tylko jedną siłownię w mieście? Poszukaj jakiejś nie sieciowej, może i mniejszy lans, ale cyrografu nie będziesz musiał wykupywać. Poza tym 129 zł za siłownię w cyrografie i jeszcze dla studenta to tanio nie jest, ale u mnie w mieście siłek zatrzęsienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Koledzy mają rację tu i tu plusy ja mam do dobrej ilki kilkanaście km. To raz kosztu dojazdu,zmarnowany czas taka wyprawa na siłkę to kilka h schodzi. Często w sieciowkach są jakieś lojalni i często coś wypada. Własna siła moim zdaniem jak są warunki to lepsze rozwiązanie. Ja właśnie zrobiłem mi z powodów podanych powyżej własną a do klubu idę jak są dni otwarte tj. Kilka razy w roku. Kumple załatwia wejściówki tez kilka razy w roku. Często też w gazetach są karnety np miesięczny za 1 zł. Wtedy biorę i bawię się dużo maszynami dla odmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Mam w domu siłkę i nie raz wpadam na siłownie w mieście. Mówiąc szczerze wole trenować na siłkach ( nie domowych) ponieważ mam więcej motywacji i jakoś to wszystko daje mi kopa. Nie lubię trenować sam. Ale j/w są tego plusy i minusy.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Musisz sam podjąć decyzję, siłownia to nie tylko sama ławka a też inne sprzęty które się przydają, wyciągi, bramy, maszyny, na poszczególne partie, drążki, poręcze, kettle itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1021
juz chodze od ponad tygodnia na normalna siłownie,Naprawde motywacja jest duzo wieksza i ogólnie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Ja kupiłem swoją silownię po 2 latach uczeszczania na pure. :) i chwale.

http://ulanememy.pl - śmieszne memy silownia
Motywacja do treningu - http://ulanememy.pl
Ranking odzywek na masę - http://treningok.pl/toplista_odzywek 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1021
to sie ciesze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Też kiedyś myślałem o takim rozwiązaniu ale póki co nie mam pomieszczenia, sąsiedzi wszystkie pomieszczenia zajmują, a ciężary już mam nawet, i kolega też ma wiec ok 200kg by było.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest dobrze dobrany plan?

Następny temat

Pomoc w doborze gryfu

WHEY premium