SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka by Maćko

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 2 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49667
Witam,
Chciałbym w tym temacie przedstawić swoją domową siłownie która znajduje się w piwnicy mojego domku. Chciałbym ten temat aktualizować wraz z przybywającym sprzętem, bo w planach jest dokupienie kilku rzeczy. Pierwsze zdjęcie obrazuje siłownie sprzed kilku miesięcy kiedy mieściła się jeszcze w moim pokoju ;]

A więc tak, zdjęcia:

Na tą chwile posiadam:
-Wyciąg górny i dolny marbo z kompletem chwytów i drążków
-Orbitrek
-Ławeczka do brzuszków
-Ławka z regulacją oparcia i siedzenia
-Stojaki
-Gryf Prosty 180cm 6kg
-2 gryfy krótkie 40cm 3kg
-Obciążenie kupowane w sklepie 10kgx2; 5kgx10; 2kgx12; 1kgx8; 0.5kgx4
-Drążek montowany do ściany
-Hantle 3kg sztuk 2
-Sprzęt grający ;]

W planach mam:
-Zamontowanie w najbliższym czasie wyciągu do końca ;]
-Powieszenie lustra na ścianie gdzie stoi ławeczka do brzuszków
-Zamontowanie poręczy na ścianie z prawej strony drążka
-Dokupienie krążków 20kgx4 i 1.25kgx4
-Dokupienie prasy do nóg i modlitewnika montowanych do ławki
-Porozwieszanie plakatów ;]

Kolor ścian może nie jest idealny na siłownie, jednak mi to nie przeszkadza i nie chce się bawić w malowanie ;]

To by było na tyle ;]

Zmieniony przez - Maćko w dniu 2012-12-21 02:36:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20325
Bardzo dobrze to wyglada. Duzo miejsca wszystko juz masz teraz tylko tyraj ! sog

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78719
Dobrze jest Mi się podoba czysto schludnie a kolor nieważny jak dobry trening jest to się nie zwraca uwagi na takie szczegół .

Never give up!

Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45562
Fajnie fajnie, zazdroszczę wyciągu i ładnej miejscówy, ile ja bym dał żeby mieć taki pokoik dla siebie SOG
Luknij na moją: http://www.sfd.pl/MOJA_SIŁKA_by_Bugaj_str_5,7._-t850442.html 

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105868
Dobra siłka , bardzo estetycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 2 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49667
Przed świętami udało mi się złożyć do końca wyciąg, zamontować na podłodze obok wyciągu uchwyt w który wkładam koniec sztangi i moge w ten sposób wykonywać wiosłowanie półsztangą. Udało mi się również zamontować małe, prowizoryczne lustro, które mam nadzieje że w niedługim czasie wymienie na przynajmniej dwa razy większe ;]
Zdjęcia:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 388
Elegancka siłka :)
Możesz mi powiedzieć gdzie i za ile kupiłeś ten uchwyt w który wkładasz sztange do wiosłowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
http://www.marbo-sport.pl/koniec-sztangi-urzadzenie-do-cwiczen-grzbietu-mh-u003.html ale jeśli miałbyś zamawiać tylko i wyłącznie to, to raczej sie nie opłaca ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45562
A ja się zapytam jak czuć plecy w tym ćwiczeniu? Wchodzi dobrze, czy zwykłe wiosło lepsze?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szczerze, nie robie nie gdy ćwiczen których nie mam w planie, nie sprawdzam tez maksów itp dlatego też nie sprawdzałem jeszcze jak to wchodzi ;] Wyciąg sprawdziłem tylko że ładnie jeździ i sie nie zacina a jeszcze na nim też nie ćwiczylem ;] Ale podobno dobrze wchodzi na wewnetrzna czesc plecow ;]

Zmieniony przez - Maćko w dniu 2012-12-23 15:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 968 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73656
Sogacz poszedł. Ten wyciąg górny/dolny z marbo dobrze się sprawuje przy dużych obciążeniach?

// sprawdź i powiedz mi

Zmieniony przez - mytant w dniu 2012-12-23 15:15:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki czas pracy na taką sylwetkę?

Następny temat

kulturysci

sosy