SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła a siłownie :D

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7429
lepiej będzie jak biceps będzisz trenował normalnie w pełnym zakresie ruchu , a oprócz tego ze 3-4 serie w koncie 90 stopni np. 4-8 powtórzen żeby bardziej na siłe poszło.
A przedramie trenuj najlepiej raz w tygodniu porzędny trening (max. 2 razy w tygodniu) bo mięsnie sie muszą zregenerowac.
np. uginanie nadgarstków podchwytem 3s. 15-25 powt.
uginanie nadgarstków nachwytem 3s. 15-25 powt.
zwijanie sznurka z cięzarem 3s.
oprócz tego możesz cwiczyc na sciskaczu żeby dopompowac przedramie lub na iron handzie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
jeżeli chcesz miec siłe w rękach nie powinieneś trenowac 6 dni w tygodniu bo niedajesz się im regenerowac nie mówie ze cwiczysz tylko ręce ale 6 dniowy trening moim zdaniem jest za długi jeżeli chodzi o ARMWRESTLING,powinieneś cwiczyc 4 dni . A co do siłowania to ja miałem też taki przypadek kolega niemiał nic wspulnego z siłownia a kładł mnie na rękę to może byc spowodowane genetyką poprostu miał większą siłe w kontach i przyczepie '"nacisk boczny". Zaczełem cwiczyc nacisk boczny konty i dziś jest ok . Podszkol się w technice to jest podstawa jeżeli nabierzesz pewności w cwiczeniach armwrestlingowych to nie będzisz niał takiego problemu jeszcze jedno palce i nadgarstek po pierwsze . pozdro

Zmieniony przez - R A S T w dniu 2007-08-14 22:07:41

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Silverado - nie, nie wyjaśniłeś Powiedziałeś że tak jest i mam Ci wierzyć, a nie wyjaśniłeś czemu Twoim zdaniem tak się dzieje. Nie, żebym sugerował że głupoty pleciesz czy coś w tym stylu, najzwyczajniej w świecie jestem ciekawe bo pierwszy raz się spotkałem z takim twierdzeniem.

Do autora - ćwiczenie przyczepu - np. ruch skrętny ręki na zewnatrz z obciazeniem na pasku (znajdziesz na stronie armpower.net).

A swoją drogą przydałby się na tym podforum jakiś art (nie mówię już o atlasie ćwiczeń bo to raczej nierealne) gdzie byłyby wypisanepokazane ćwiczenia typowe dla amwrestlerów i jakieś poradywskazówkizaady co do układania treningów

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
proponuje zmienic plan treningowy bo masz za krotki staz na taki.
biceps 1 w tyg.
przedramie 1-2 max
zmienjsz powtorzenia w cwiczeniach
jedno cwiczenie mozesz robic do kata 90*
zdazaja sie przypadki ze osoby maja juz same w sobie ogrona sile w reku
(sam znam pare takich osob) zupelnie nie cwiczac.
Moze to tez byc powod zlej techniki, poprostu uzywasz do walki samego bicepsu, zaponinajac i skrecie nadgarstka, barku itd.

Poczytaj troche o technice, i poogladaj jak wygladaj pofesjonalne walki

Gwjazdor- teraz jestem na wakacjach, po powrocie postaram sie zrobic jakis art.

pozdro/

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
Thx:) Co do planu WODYNA oto link: [https://www.sfd.pl/My_1st_plan_na_sile-t303415.html] 

Mam taka zasade ze jezeli cos zaczne to musze to skonczyc:)
Wiec tym planem jedzie sie okolo 6 miechow:P
Coz dodam pare cwiczen do tego planu i tyle:P
Narazie wyglada tak:

Dzien 1: Martwy ciag 10s x 10p
Drazek szerokim nachwytem 3s x 10p
Dzien 2: Wycisk na barki 10s x 10p
Unoszenie bokiem 3s x 10p
Dzien 3: Uginanie ramion ze sztanga 10s x 10p
Udinanie nadgarstkow podchwytem 3s x max
Dzien 4: Wyciskanie plasko 10s x 10p
Unoszenie bokiem w opadzie 3s x 10p
Dzien 5: Siady 10s x 10p
Unoszenie nog w zwisie 3s x 10p
Dzien 6: Wyciag gorny podchwyt waski 10s x 10p
Szrugsy 3s x 20p
Dzien 7: Regeneracja

W ktorys dzien postaram sie upchnac z 2-3 cwiczenia:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Powiem szczerze też mnie to zastanawia :) Również zdarzało mi się przegrywać z gośćmi, którzy nigdy nie trenowali na siłowni i najprawdopodobniej w każdym ćwiczeniu mieliby wyniki 2x 3x słabsze niż ja, a pomimo tego bez problemów mnie kładli na łapę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
jednak spora wage maja przyczepy oraz nadgarstek staw lokciowe itp... wydaje mi sie ze sile nabiera sie rowniez z wiekiem, wazny jest rowiez juz wspomniany tutaj zakres ruchu silowania nalezy go cwiczyc silujac sie jak najczesciej sie da nie tylko na silowni ale tez i na podwórku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
Thx za wszystkie odpowiedzi:)

Musze wam tak powiedziec na marginesie sie ze ludzie z innych dzialow nigdy nie chca nic odpowiedziec (np z dzialu trening:/) a tutaj pelna kulturka:)

Jeszcze raz dzieki

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Co ty gadasz ja grasuję głównie w dziale trening i ZAWSZE odpowiadam jak mam czas i widzę, że jest mało odp w poście (No i oczywiście, jak wiem co mądrego odp)

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego miły siła w tym sporcie to podstawa ale pamietaj ,że:
1Dużą role odgrywają przyzcepy(przedewszytskimstawu łokciowego)
2skup siena nadgarstku i bicepsie
3 spróbuj kolege na stracie podczas ustawiania naciągnąc powinno zadziałac
4 palce palce i jeszcze raz palce

sorki za błedy ale jużdawni nie soałem bo mnogo nauki u mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Armwrestling w TV?

Następny temat

Wyciskanie Lezac Bicie rekordu 280kg

WHEY premium