SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock Brak Pompy:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1955
cyklon00
a po h** ci ta pompa?


zeby sie lepiej cwiczylo? zeby byla wieksza motywacja do trningu? zeby w trakcie treningu nie brakowalo paliwa? zeby byla lepsza koncentracja podczas treningu? nie chodzi mi o sama pompe tylko ogolnie o brak dzialania storma pobudzenie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
Chyba gorzej sie cwiczy, jak ci bez pompy motywacji brakuje to skoncz z siłownią. to czy masz paliwo zalezy od czego innego- czy go po prostu dostarczysz a nie od tlenku azotu.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1955
nie rozumiemy sie.. wiesz jaki jest sens brania przedtreningowek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
pobudzenie i koncentracja. dla ciebie widze ze pompa przede wszystkim. zmień przedtreningówke albo sie kawy napij.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
albo zwieksz dawke. i bierz na pusty zoladek. A weglowodany stosowane podczas treningu moga cie zamulać, tez o tym nie zapominaj


Zmieniony przez - cyklon00 w dniu 2012-07-17 20:45:44

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1955
kawy nie cierpie. nie widze sensu zwiekszania dawki poniewaz nie czuje zadnego efektu. wiesz gdybym bral 20 g i czul bym cos ale slabo to mogl bym zwiekszyc ale ja nie czuje praktyczni nic. a co powiecie na zwiekszenie dawki daa? moze to by libido rozbujalo? biore teraz 4tab dziennie tego z activlabu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
a ile masz lat ze tescia chcesz bujac? czy po jakims cyklu jestes?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja np wolę pompęod pobudzenia na treningu. Wracając do tematu jak libido słabe to możesz spróbować DAA+MACA
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_DAA_1000-opis2101.html
https://sklep.sfd.pl/Swanson_Maca_500mg-opis27162.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1955
a co myslisz o zwiekszeniu dawki daa? a to maca idzie dostac w aptece? a ladowanie weglami? co o tym powiesz. bo ja mysle ze to moze byc przyczyna braku pompy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
daa bym nie zwiekszal, dla mnie 3g to optymalna ilosc.
maca kup w necie, taniej
mozna zrobic ladowanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperlean fx7 vs Hellfire

Następny temat

BSN Axis-HT czy jest gdziekolwiek dostępny?

WHEY premium