SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/ unplugged

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
DZIEŃ XVII- 01.02.2012


Dostałam jakiegoś uczulenia nie wiem na co, nie jadłam ani nie piłam nic podejrzanego poza tą nieszczęsną grzeszną latte. Nie zmieniałam kosmetyków dotąd stosowanych, nie zmieniałam proszku do prania ani płukania, więc kompletnie nie mogę trafić od czego. Wymyśliłam, że to może od potreningowego szamponu pod prysznic albo od tamtejszej wody- to mój jedyny trop. Uczulenie objawia się napuchniętymi powiekami, skóra szyi i twarzy w dotyku jak kasza manna:/ Na trening nie poszłam, żeby nie podrażnić i nie załatwić się na cacy.

To zła wiadomość, a dobra była taka, że z pracy dziś wyszłam o 12.00, bo nastąpiła awaria wszystkich możliwych łącz i sprzętów potrzebnych mi do pracy Był więc czas na gotowanie i kurowanie "widokowej" partii mojego ciała Zapodałam sobie wapno i tablety odczulające, które wyszperała mi dziś pani w aptece. Powiedziała, że powinno pomóc, więc liczę na trening jutro z rana.

Obliques,podziękowała za wskazówkę

Miska:


+ Vita-min multiple sport
+ wapno
+ CetAlergin
+ woda, herbata, mięta x 3, lipa x 3, szałwia

Zmieniony przez - unplugged w dniu 2012-02-01 23:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
DZIEŃ XVIII- 2.02.2012

Powieki odpuściły, twarz i szyja nadal w nie najlepszej kondycji

Miska:



+ napar z mięty, szałwia z miętą,
+ Vita-min multiple sport
+ wapno
+ CetAlergin

Trening:

poprzedni:http://storage.sfd.pl/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/0e1a1a557ecc4e91856393f799e2a5ae.png

Miałam dziś przyjemność ćwiczyć obok najbardziej sędziwego trenera na siłowni, gdzie trenuję... cóż mogę powiedzieć- musiałam łapać szczękę, bo roztrzaskałaby się o podłogę... facet mógłby być moim ojcem, ba -jakby się postarał - nawet dziadkiem, ale sylwetki i jakości ciała pozazdrościłby mu każdy młodziak
Z trudem się otrząsnęłam i rozpoczęłam poniższe:


____________________________________________________________________________________________________________________________________________

DZIEŃ XIX- 3.02.2012

Wspólnie z Moją Lepszą Połową szukamy od jakiegoś czasu mieszkania. Dziś obejrzeliśmy,odebraliśmy klucze i klepnęliśmy wynajem. W przyszłym tygodniu formalności i przeprowadzka

Miska:


+ napar z lipy, herbata, woda, kawa
+ Vita-min multiple sport
+ wapno
Trening:

DNT- plecy kaput

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

DZIEŃ XX- 4.02.2012

Pojechałam sprzątać mieszkanie, piekarnik po ostatnich lokatorach szorowałam przez 1,5 h! przez drugie 1,5 fronty kuchenne- o reszcie nie wspomnę, powiem tylko, że najgorsze za mną . Na inne aktywności mnie już dziś nie stać. Samochód odmówił mi dziś posłuszeństwa i nawet nie jęknął w związku z tym odesłałam go na terapię prostownikową a jutro w planach ma trening w domu.
Dobranoc Wszystkim ( choć nie wiem, czy ktoś tu w ogóle zagląda (?))

Miska:




+ Vita-min multiple sport
+ wapno
+ kawa, lipa x 3, mięta, herbata, woda


Anegdota sobotnia autentico:

Gdy czekaliśmy dziś na pociąg (Moja Lepsza Połowa i ja), podszedł do nas pewien człowiek i spytał:" Czy mogę zadać jedno pytanie?" Nauczeni doświadczeniem z dnia poprzedniego, odparliśmy zgodnie i krótko:"nie". Na to tenże słynny żebrak z dworca wyartykułował z należytą powagą wróżbę takiego kalibru: "Kiedyś Was coś pyerdolnie!".

Zatem gdyby mnie coś w najbliższym czasie pyerdolnęło- wiedzcie o sytuacji


Zmieniony przez - unplugged w dniu 2012-02-04 23:34:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Mam, nadzieję, że jednak nie pyerdolnie bo zaglądam
Wiesz ja też mam uczulenie, z tym że na rękach po wewn. stronie i nie wiem od czego mniemam, że jajca są sprawcą ale jeszcze dedukuję
EDIT: Aha mieszkanko, gratuluję przystani natomiast szorowanie

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-02-05 00:23:19

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
( choć nie wiem, czy ktoś tu w ogóle zagląda (?))
Zagląda, zagląda. Do tego z jakim skutkiem ubocznym...Mianowicie, zawsze mnie u Ciebie skręca z głodu

Nie ma to jak poprzedni lokatorzy, którzy mają wszystko gdzieś i zostawiają po sobie syf. Że też ludziom nie jest nawet odrobinę wstyd. Życzę dużo siły na ogarnięcie wszystkiego, bo teraz będzie trochę zabawy z tą przeprowadzką

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Gratuluję przeprowadzki
Zaglądamy, możesz być o to spokojna, ale nie chciałam się w edycję wczoraj wcinać
Nie jestem pewna, ale musztardę chyba traktujemy jako przyprawę i nie wliczamy do bilansu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Na pierwszy rzut oka było nawet "z grubsza" ogarnięte, ale że ja jestem pedantycznie nastawiona do świata, to niestety musiałam wszędzie pozaglądać. Efektem było kilkugodzinne pucowanie. Nic to- i tak się cieszę

Saida, to doskonała wiadomość, bo ja bardzo lubię musztardę

DZIEŃ XXI- 5.02.2012

Miska:







Zmieniony przez - unplugged w dniu 2012-02-06 20:12:35
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234841
biedra rosna

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-02-06 20:17:33

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
TOMQ- kurka - EDYTOWAŁAM! biodra, klata, talia, wszędzie poszło w górę.
Proszę jakiegoś "Grubaska" o usunięcie mojego powyższego posta

DZIEŃ XXII- 6.02.2012

Rano przystąpiłam do pomiarów, coby wiedzieć co w trawie piszczy, oto wyniki:


Miska:



+ napar lipy x 2, szałwiax2 ,herbata zielona x3, woda, melisa x 2
+ Vita-min multiple sport

Trening:

wioślarz 1000m

1 pompka- 15 przysiadów
2 pompki- 14 przysiadów
3 pompki- 13 przysiadów
4 pompki- 12 przysiadów
5 pompek- 11 przysiadów
6 pompek- 10 przysiadów
7 pompek- 9 przysiadów
8 pompek- 8 przysiadów
9 pompek- 7 przysiadów
10 pompek- 6 przysiadów
11 pompek- 5 przysiadów
12 pompek- 4 przysiadów
13 pompek- 3 przysiady <=dotąd szło wg planu, potem wymiękłam
10 pompek- 2 przysiady
6 pompek- 1 przysiad


Zmieniony przez - unplugged w dniu 2012-02-06 20:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
fiu fiu doopka rośnie ładnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/ Rallygunia

Następny temat

Pomóżcie

WHEY premium