SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sennosc

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13558
Siema,
Co mogli byscie mi polecic na sennosc w szkole.Sypiam po 8h rano wstaje wypoczety ale juz na drugiej lekcji zaczyna mi sie chciec spac i tak do ostatniej lekcji.Kiedy przychodze do domu wszytsko wraca do normy, mam duzo energi.Jakie suple mogli byscie mi polecic?

Niezbędne Minimum to dać z siebie Maximum!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Może jakiś trening- biegi z rana, potem zimny prysznic na wybudzenie i aż chce sie zyć, kofeine możesz pić, guarana jest lepsza od kofeiny bo dłużej trzyma, możesz też stosować witaminy ale witaminy bez wzgledu na zmęczenie powinno sie w normie trzymać.
Na nude lekcyjną nie ma za dużo sposobów bo niektórzy nauczyciele maja wyjątkowy talent usypianiaXD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13558
Przyjmowac ja zaraz po przebudzeniu czy po sniadaniu?

Niezbędne Minimum to dać z siebie Maximum!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1519
ja brałem po przebudzeniu

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
albo żeń-szeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Wal jak sie senny będziesz robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
witaminy

Musisz robić Felippe, żeby być dużym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Masz uczulenie na szkołę, albo przestań do niej chodzić albo spij na lekcjach (mi się udało przespać 7 pod rząd, budziłem się tylko na przerwy i by przejść do następnej klasy )

A tak bardziej poważnie to może zanim zaczniesz brać suple z kofeiną, może wystarczy wypić kawę rano

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13558
Oj na szkole to niestety mam uczulenie.W tamtym roku zawalilem przez to kilka przedmiotów.A za spanie juz sobie narobilem klopotow.Kawa odpada bo mam po niej nieprzyjemnosci zoladkowe.

Niezbędne Minimum to dać z siebie Maximum!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Tylko nie wal za dużo bo efekt może być odwrotny , rozkojarzenie , niepokój , drżenie rąk , itd.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
kreska na przerwie

a tak na poważnie-
kofa w tabsach
oczywiście stosowana cyklicznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART]Śniadania mistrzów - 1000kcal, 2 minuty!

Następny temat

SILOWNIA POMOCY

WHEY premium