SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawroty głowy i bol glowy, sennosc....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Czesc!
Moja Dziewczyna powiedziala mi dzsiaj ze od jakis 2ch tygodni codziennie boli Ją głowa, ma zawroty głowy, ciagle chce jej sie spac... od czego moze to byc i do jakiego powinna udac sie lekarza? Dodam ze bierze magnez i tab anty.
z gory dzieki

fitnessstore.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1822
Na początek proponuje zmierzyć ciśnienie. Wizyta u lekarza jest wskazana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no cisnienie swoja droga ale jak bierze tabletki anty to z tego co sie orientuje bo sama biore jak głowa boli juz jakis czas to powinno sie przestac je brac! A od dawna bierze akurat ten rodzaj tabletek? na ulotkach zreszta jest napisane ze powinno sie je odstawic tak samo jesli sie ma migreny to tabletki anty nie wiem czy sa wskazane. Poczytaj o zakrzepicy ale to wiesz, ja tylko zwracam uwage na jedna zmozliwych przyczyn a nie twierdze ze to jest to a nie moglaby sie wybrac do lekarza z tym? moze jakies badanie krwi, tak to trudnowyczuc, jesli odzywia sie normalnie to nie wiem

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-02-23 21:51:03
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Badania miala robione jakies 2 tyg temu. Tabletki bierze ok pol roku. wczesniej tego nie miala, ginekolog mowi ze nie powinno to wystapic ale przekaze Jej a cisnienie ma bardzo slabe. od jakiegos czasu zaczela sie odczudzac, dopierwo pare dni temu przetlumaczylem Jej ze odchudzanie nie polega na glodzeniu sie... moze miec to cos wspolengo?? a i jeszcze Oska powinnas bys obeznana.. czy tabletki anty dzialaja podczas okresu?? tzn podczas przerwania ich brania bo Moja Dziewczyna mowi ze tak... i gdzies tez tak czytalem ale chce sie upewnic sogi dla Was jak wejda

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tak działaja, jesli brała caly miesiac normalnie tak jak trzeba to dzialaja.
A pewnie ze to moze miec od odchudzania! No jak ty jej tego nie przetlumaczysz to my chyba nic nie poradzimy. Jesli juz chce sie odchudzac to niech robi to z głowa, ale to juz Twoja dzialka zeby ja przekonac. No i jak ma bardzo niskie cisnienie to to pewnie jest najglówniejsza przyczyna.
Bo jeszcze np. moze miec po prostu jakies gorsze dni, ale jak ma bardzo niskie cisnienie i jeszcze sie odchudza nie tak jak trzeba to ja bym upatrywała przyczyny w tym

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Dzikeki =) no ja sie juz Nią zajełem

fitnessstore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol a dalszy trening !! POMOCY

Następny temat

WYSTAJĄCE ŁOPATKI !!!

WHEY premium