SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy, chroniczne zmęczenie, senność

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Witam, mam taki problem ze zdrowiem. Zaczęło sie od zapalenia gardła, lekarka zapisała mi duomox, po jednym dniu jego zażywania dostałęm czerwonej wysypki na całym ciele, a ze była to sobota to musiałem pojechać do lekarza dyżurnego na pogotowiu, a tam pani doktor na szybkiego stwierdziła ze to uczulenie i zmieniła mi duomox na rovamycine. Pięc dni to zazywałem, gardło przestało boleć. Dwa dni potem zrobiłem sie bardzo słabiutki, senny itp. Poszedłem do tej pierwszej lekarki, powiedziałem o uczuleniu, zmianie leku. Lekarka stwierdziła ze mozliwe ze mam mononukleoze, kazała mi zjeść jeszcze jedno opakowanie rovamycine, łykać falwit i magnez i wysłała mnie na badania. Oto one:

AST (11-34) 42U/l
ALT (8-45) 42 U/l
Glukoza 83mg/dl

Odczyn PBD ujemny

Mocz
barwa - żółta
odczyn - kw
c. właściwy 1025
urobilinogen w normie
nabłonki 1-2 w normie
Krwinki białe 1-3 w normie

Wynik badania hematologicznego
RBC 4,95, -HCT 41,1 MCV 83, -RDW 11,4, HGB 14,5, MCH 29, MCHC35,5, PLT 420, -
MPV 6,9, WBC 5,2, LYM 2,4, MID 0,3 GRA 2,5, MID% 5, GRA% 48, wszystkie w
normie, +LYM% 47 norma 20-45

Wzór krwinek białych
Podzielone 42
Kwasochłonne 1
Limfocyty 57
OB po 1 godz. 18j

Zgłosiłem sie z nimi do tej lekarki, stwierdziła ze to nie mononukleoza, ale coś podobnego, ze już mi przeszło. Kazała łykać hemofer, wit b, i magnez. Minęło od tej pory miesiąc a ja nadal czuje sie slaby, przy jakimś niewielkim wysiłku odrazu sie upocę i opadnę z sił, np 2 kilometry piechotą to pot gwarantowany. Niekiedy po przyjsciu z pracy, to padam na łóżko jak trup iśpie kilka godzin, mimo ze całe noce praktycznie przesypiam. Boli mnie głowa, w sumie w róznych miejscach, przeważnie taki ból u góry głowy jakby mi ktoś przed chwilą bejsbolem przylożył. No i latają mi mroczki przed oczami. Są dni kiedy głowa nie boli, ale slabosć i mroczki nie ustępują ani na chwilę. Niekiedy temperatura mi skacze pomiedzy 36,0 a 37,5 stopnia C. Czy ktoś moze mi pomóc i powiedzieć co mi jest??
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zrob jeszcze raz bad krwi

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Uważasz że od tamtej pory coś mogło sie zmienic na gorsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
mogło ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
dzieki za odpowiedz, w czwartek mam zamiar odwiedzić lekarza. czyli mam rozumieć ze uważasz,ze dopiero coś sie we mnie wylega, a nie jest to efektem wymeczenia organizmu poprzednia chorobą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
moze ZMA na ogolne zmeczenie? mi bardzo pomaga

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
ZMA? rozwiń jestem zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
OLIMP ZMA jest preparatem zawierającym unikalny układ chelatowanych aminokwasami pierwiastków: cynku i magnezu oraz witaminy B6. Jest to naturalna niesterydowa anaboliczno-antyoksydacyjna formuła. Poszczególne substancje wchodzące w skład preparatu są niezbędne do codziennej ochrony organizmu przed szkodliwymi skutkami przeciążeń, związanymi z intensywnym wysiłkiem fizycznym, brakiem łaknienia, chorobami i urazami oraz tzw. stresem oksydacyjnym.
OLIMP ZMA wpływa na zwiększenie poziomu i aktywności testosteronu, podnosi poziom IGF-I oraz leptyny, które są odpowiedzialne za lepsze wykorzystanie energii, zwiększenie wydolności i siły organizmu. Zmniejsza katabolizm białek, wspomaga wzrost masy mięśniowej, zapobiega skurczom mięśni, łagodzi bóle związane z przetrenowaniem. Przeciwdziała uciążliwym skutkom przetrenowania, wspomaga regenerację organizmu, zapobiega wystąpieniu stresu oksydacyjnego. Ponadto zwiększa koncentrację i przyczynia się do głębokiego, relaksującego snu. Zapotrzebowanie na pierwiastki oraz witaminę B6 wchodzące w skład OLIMP ZMA, wzrasta wraz ze wzmożoną aktywnością fizyczną. OLIMP ZMA polecane jest dla sportowców wszystkich dyscyplin oraz dla ludzi aktywnych fizycznie. Wskazane są konsultacje z lekarzem w przypadku osób ze schorzeniami nerek oraz kobiet w ciąży i karmiących

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
zrób jeszcze raz testy krwi tak jak pisze Boofi ;] jak nie bedzie gorzej to procz tego magnezu z vit b6 kup sobie zen szen na wzmocnienie, ewentualnie jakis zestaw witamin. do tego pij duzo jogurtow, zeby odbudowac flore bakteryjna jelita po dzialaniu antybiotyku. zazwyczaj po antybiotykach czlowiek nie czuje się zbyt dobrze.
1

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Byłem dziś u lekarza, dał mi skierowanie na morfologie z rozmazem, ob, cholesterol i TSH, bo zmęczenie moze być również przy chorej tarczycy. A w związku z tymi mroczkami przed oczami dał mi skierowanie do okulisty na dno oka. Zobaczymy jak to sie rozstrzygnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewlekłe zapalenie zatok przynosowych - jak leczyć?

Następny temat

Nadpekniecie obojczyka w miejscu zrastania sie. POMOCY!!

WHEY premium