SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senność :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
Witam

Mam 17 lat i problem z sennoscią - zawsze gdy przychodzę ze szkoły jem obiad i dopada mnie straszna senność (ok godz 15)- próbuje z tym walczyć ale to mnie przerasta, codziennie spię około 3 - 4 godzin. Wiem że to normalne w moim wieku, ale wkurza mnie to, bo czuje ze tracę czas :P Jak tym walczyć?

Zmieniony przez - vablo w dniu 2008-10-02 19:10:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
no to co mama ugotuje :P krupnik rosol pomidorowa jarzynowa ,

a z takich konkrentnych to wolowinka cielecina wieprzoninka, ale najwiecej jest piersi z kurczaka.

Jedyne czego malo spozywam to owoce, czasami sobie bananka albo pomarancze wchlone raz na pare dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
jak idziesz pózno spac w nocy to tak jest. zmęczenie itd

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
Właśnie zauważyłem ze to nie ma znaczenia czy idę spać o 23 czy o 2, i nie zalezy od tego jak bardzo się umęczyłem w szkole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
powinienes spac te 8 godzin bo sie wykonczysz....
zma moze troche ci pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 676
Ja miałem podobny problem ;) .Ale kupiłem sobie WITAMINKI (takie z apteki ;) ) i jest GIT ,może masz niedobór żelaza albo witaminy C.
Ja z witamin polecam SUPRADYNE Intensiva energy ( http://www.supradyn.pl/ ) polecam tabletki , jest dość droga ( ok 30zł za 30 tab ),jak weźmiesz rano to później nie powinieneś czuć zmęczenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8466
mam podobnie , 18 lat, spie 7-8h, pozniej szkola, i zawsze mi sie chce spac :D. i to samo, nawet jak dluzej spie, to popoludniu znowu ide lulu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
mi sie zawsze w szkole chce lulu ale jak wychodze ze szkoly to chce sie zyc od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
u mnie jest dokładnie na odwrót, rano jestem zamulony, w szkole pełen sił a w domu od razu mi się oczka zamykają, narasta to zwłaszcza jesienią i zimą, wiosną i latem nie mam z tym problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Jak mnie tak łapała zamuła,to kawa mi pomagała.Więc walnij sobie kawe.Sposób może niezbyt zdrowy ale skuteczny.Chociaż pamiętam jak mnie brała sennośc tak między 16-18 a nie mialem nic do roboty to waliłem się na łóżko i tak spałem takim płytkawym snem z godzinę.Ale się później strasznie ***owo czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Na dłuższa metę ma znaczenie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
To bardzo zdrowo sie kimnąć w środku dnia. Chciałbym mieć czas na drzemkę wiec korzystaj póki możesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY.... !!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

krem/balsam brązujący--jaki najlepszy??

WHEY premium