SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sennosc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
Witam

mam problem z niekontrolowana sennoscia, czesto zupelnie wyspany nagle czuje sie senny, oczy mi sie zamykaja o glowa zaczyna opadac
zjawisko te jest nie do opanowania w czasie kiedy siedze/leze niezaleznie czy jestem na zajeciach na uczelni czy prowadze samochod

co mi jest, ewentualnie dojakiego specjalisty sie udac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
troche czasu minelo ale:

tarczyca OK
serce i caly uklad krazenia jak u konia - gosc mnie maglowal na sprzecie pare godzin i zdziwil sie po co przylazlem

takze gdzie moze byc przyczyna jeszcze?

u jakiego specjalisty szukac pomocy ? neurolog ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Może nic i masz po prostu jesienny kryzys.
Ale zrób pełną morfologię, TSH, sprawdź też żelazo i magnez.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
****a jesienny kryzys od jakichs 5lat? dodam ze mam to niezaleznie od pory dnia roku godziny pogody itp
ogolnie moze zasnac w kazdym dowolnie wybranym momencie dnia w dowolnym miejscu i pozycji (byl czas ze potrafilem drzemac na stojaco
jak pojde na badana i powiem:
morfologia, tsh, magnez i zelazo to nie beda zadnych dodatkowych pytan zadawac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 657
może to narkolepsja?

Chorował ktoś z Twojej rodziny na tą chorobę?

Marche ou Perir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
nikt, dodam ze ogolnie jestem bardzo energicznym czlowiekiem, tzn stawiam sobie bardzo duze wymagania odnosnie wykorzystania czasu, torche tez wzielo sie to z tych problemow z sennoscia, bo dopoki jestem w ruchu nie mam problemow z zasypianiem, problem w tym ze nie da sie np jesc w biegu...

EDIT: kawa i inne dopalacze tez niewiele pomagaja
przykladowo zeby realnie jechac samochodem po zmroku dluzej niz 15minut poza miastem musze przyfasolic ponad 50mg efedryny i ponad 500mg kofeiny
po 30efki+200kofeiny moge normalnie isc spac

i nie to zebym sie tym ladowal codziennie, 2-3razy w miesiacu kiedy naprawde nie mam wyboru i musze jechac w nocy a lepetyna opada na kierownice

Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2009-10-13 18:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 657
Idź do lekarza i to prędko - mnie to wygląda na narkolepsję...

Nie używaj żadnych dopalaczy, lepiej zaopatrz się w witaminy, owoce, jakieś soki natralne..

To co opisujesz jest b.poważne, nie bagatelizuj tego!

Marche ou Perir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 657
aha , ile masz lat/ waga ? Jeśli można wiedziec ;)

Marche ou Perir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Hmm a napisałeś, że masz to od 5 lat, że się tak spinasz.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
moze poprostu jestes przemeczony???
ile czasu przeznaczasz na sen???
ogolnie ja jak mam chwilke to tez wole sie kimnac niz np. siedziec i ogladac tv... ale jest to raczej swiadoma regeneracja, ktora jest wskazana przy intensywnych treningach;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
witaminy/owoce warzywa tran oliwa itp to (z przerwami np wakacyjnymi) codziennosc do tego przewaznie jjem czysto typu ryz+kurak bez zadnych sosow i przypraw

mam 24 lata i 190 wzrostu, obecnie okolo 80kg, ale taki esam problem mialem tez przy 105kg
spie przewaznie 5-8h staram sie 7h, i nie widze zadnego zwiazku ilosci snu z ta przypadoscia

"Hmm a napisałeś, że masz to od 5 lat, że się tak spinasz." nie spinam sie, spojrz na buzke, te zdanie mialo byc wlasnie forma wyjasnienia ze nie jest to problem z ktorym borykam sie od 2 tygodni...

"idz do lekarza" - jakiego? rodzinnego? to bedzie standard - jestes senny to sie wyspij, masz cisnienie to przestan brac koksy, oko Cie boli to se wydlub...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 657
no tak, ale poproś o skierowania na badanie krwi/moczu i inne.
Możliwe, nie chcę krakac, że to coś poważnego, nie bagatelizuj.

Marche ou Perir!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol plecow przy "strzelaniu"?!

Następny temat

Zakrzepy ropne w nosie

WHEY premium