SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec nutrition - 100% Whey protein professional

temat działu:

Scitec nutrition

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61377

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
efekty po bialku zmien forum albo zacznij czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Efekty jak po każdym innym, omijając jakieś krzaki, ma uzupełnić braki w odżywianiu, tu nie ma tak że po białku X 2 cm w bicu a po Y 4 centymetry.

Efekty są uzależnione od treningu i diety.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 935
Ktory smak lepszy? Bo zamawiam i mam dylemat: chocolate hazelnut vs chocolate peanut butter ? :) dzieki za pomoc z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie jadłem, ale moim zdaniem będą podobne, jak bym celował w orzechowy hazelnut

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 935
Ja jadlem czekoladowy huzelnut wlasnie, bardzo pyszny ale sprobowalbym czegos innego. Moze uda sie zeby ktos sie wypowiedzial kto mial czekoladowe maslo orzechowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja mialem. Przepyszne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
smakowo ekstraklasa
cappucino i wanilla very berry najlepsze

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Kupiłem w sfd smak strawberry white-chocolate. Na słoju rzeczywiście tak pisze, ale jest przyklejona polska etykieta na której pisze: smak jogurtowo brzoskwiniowy. Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi?

ps: Kiedyś miałem cinamon white chocolate mocha - najlepsze białko smakowo jakie piłem. Zobaczymy jak wypadnie ta truskawka biała czekolada/ jogurtowo brzoskwiniowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tutaj Ci tego nei wyjaśnimy, pytaj w sklepie, ja bym ufał tej oryginalnej etykiecie, ktoś może z tłumaczeniem złą przylepił.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
a jak smakuje i na jaki kolor sie rozpuszcza? w strawberry white-chocolate wyraznie czuć truskawke i barwi na taki jasny czerwony może nawet różowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - 100% Whey Protein

Następny temat

Scitec nutrition - ZMA

WHEY premium