SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec nutrition - Fourstar Protein

temat działu:

Scitec nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7890

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280



Fourstar Protein

Opis

- 4 rodzaje białek
- Pyszny smak
- Świetna rozpuszczalność

Fourstar to nowoczesna wieloskładnikowa odżywka białkowa. Białko Fourstar zawiera wyłącznie pełnowartościowe proteiny takie jak koncentrat białka serwatkowego, pełne białko mleka, micelarna kazeina oraz albumina jajeczna, bez dodatku niepełnowartosciowych białek pochodzenia roślinnego..

Scitec Nutrition białko Fourstar jest szczególnie polecany dla kulturystów aby zapewnić wysoki wzrost mięśni.Fourstar rozpuszcza się świetnie i świetnie smakuje.

Skład:
najwyższej jakości mieszanka białek (instanizowany koncentrat białka serwatkowego zawierający laktoglobuliny, laktoferynę, laktoalbuminy i mikroglobuliny, koncentrat pełnego białka mleka, micelarna kazeina, niedenaturowana albumina jajeczna. Słodzony sukrazolozą i acesulfamem-K. Bromelaina i papaina (enzymy).
Zalecane dawkowanie

1 porcja: 30g rozpuścić w 200-300 ml wody lub chudego mleka.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Fourstar Protein
Porcja 30g
Ilość porcji w opakowaniu 16
Opakowanie 500g
Zawartość jednej porcji zaw:
Kalorie: 118 kcal
Kalorie z tłuszczy 14 kcal
Tłuszcz ogółem 1,5g
Węglowodany ogółem 1,8g
-cukry proste 1g
Białko 24g
Sód 40mg
Potas 70mg
Enzymy trawienne 25mg
Profil Aminokwasowy w porcji:
L-Alanine 936 mg
L-Arginine 696 mg
L-Aspartic Acid 2098 mg
L-Cysteine 324 mg
L-Glutamine 4416 mg
Glycine 432 mg
L-Histidine 564 mg
L-Isoleucine 1426 mg
L-Leucine 2290 mg
L-Lysine 1954 mg
L-Methionine 576 mg
L-Phenylalanine 943 mg
L-Proline 1855 mg
L-Serine 1322 mg
L-Threonine 1325 mg
L-Tryptophan 355 mg
L-Tyrosine 994 mg
L-Valine 1495 mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1623
Smak tropikalny bardzo przyjemny z zimnym mlekiem super!
Cena bardzo niska, nie ma się wzdęć po tym białeczku jak i fajnie i szybko się rozpuszcza polecam :)

Zmieniony przez - Norbq w dniu 2014-05-25 22:30:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Smak czekoladowy rewelacyjny (z mlekiem). Po wymieszaniu powstaje gęsta konsystencja. Nie ma żadnych grudek. Często używam jako dodatek do owsianki i sprawdza się znakomicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6773 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66769
Smak tropikalny przypomina mi gume turbo z dzieciństwa aż szukałem czy gdzieś historyjki z samochodem nie ma

Generalnie na duży plus choć gęste co nie zawsze mi pasuje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - New Style

Następny temat

Scitec nutrition - Protein Coffee No Coffeine

WHEY premium