SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec Nutrition Attack i Profesional Whey

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja ostatnio korzystałem z trec'a
ale teraz też sie przerzucam na sciteca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4170
to lepiej brac niebieska czy czerwono puche :)? bo chyba tez sie na to skusze skoro tak cukrujecie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28344
Jakie smaki najbardziej wam przypadły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
bez istotnych różnicy, chyba że ktoś zwaraca uwagę na stosowane słodziki (ja np. nie)
tak poza tym różnią się linią smakową, niebieska ma z regul smaki pojedyncze,proste (czekoo,wan, truskawka , tiramisu ,ale tez np. jablko cyhnamon itd) a czerwona wybajerowane rozne mixy np. owoce lesne -wan , czek-kokos, b.czekolada mocca cynamon itd

tak poza tym bez roznic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
smaków jest grubo ponad 20, a poza tym to kwestia gustu ale moje ulubione to
z niebieskich tiramisu ,czekolada
z czerwonych truskawka-biała czekolada, cappuccino i waniliwa owoce leśne

ale kazdy smak jest zaj**isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kontynuując te hosanny warto wspomnieć, że scitec ma białka o smaku.. drinków (choćby egg nog) i piwa (root beer)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja pieprze Ciekawie! Chyba sobie sprawie puszkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6780 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66872
Nie pomińmy faktu że sama lista odżywek białkowych jest na długośc papieru toaletowego
http://www.sciteconline.com/language/pl/list_of_products.php?ver=1&brandid=1&categoryid=1 

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i siła po redukcji

Następny temat

NO-XPLODE zbrylone kawalki w puszce. NAdaje sie czy Do wyrzucenia??

WHEY premium