SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samo bialko po treningu - art pana Marka?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
a ja czytalem badania z któych wynikalo, ze dowalenie wieczorem 3x mniejszej dawki GH niz rano daje ten sam efekt ... co wiecej ....

dowalania wieczorem małej dawki dodatkowo stymulowalo wydzielanie wlasnego hormonu i ogólne stezenie wygladalo na dziwnie za duze, tzn. wygladalo na wieksze niz suma poszczegolnych skladnków ....

natomiast ranne dawkowanie GH nie wykazywalo takiego synergizmu z endogennym wydzielaniem ....

moj promotor przed 10 laty tez twierdzil, ze GH najlepiej dawac na noc i wlasnie od niego mialem te baania, tylko teraz nei pamietam konkretów ...

Zmieniony przez - Bucccek w dniu 2010-06-24 21:25:53

Zmieniony przez - Bucccek w dniu 2010-06-24 21:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 489
Ok chłopaki 15iu hgh dziennie to rzeczywiście dużo. Sam waliłem 6iu i już był duży problem ze snem. Kilka razy w nocy pobudka, nie jest to przyjamne nie mowiąc o nocnej regeneracji która była mocno ograniczona. Powiedz Gregor jak spałes przy 15iu?? A może brałes cos na sen??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Niesamowicie duzo osób przegina z suplementacja GH.
Nie ma co tutaj duzo gdybac poniewaz wiele osob i tak bedzie bronic swoich teorii brania coraz to wiecej.
Polecam przeczytanie "half-life somatropin".
Medyczne podejscie do tego "leku" dowiecie sie dokladnie jak wyliczyc odpowiednia dawke w zaleznosci od masy ciala itd.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
[[http://www.uk-muscle.co.uk/muscle-research-forum/94797-my-no-bull-gh-idea-based-ive-said-puberty.html]]


Masz tu michas poczytaj sobie troche inne podejsie i poszez horyzonty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
https://www.sfd.pl/UNIVERSAL_NUTRITION_GH_Stack-t294922.html wy o tym tyle gadacie?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9339
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
...L3m0n tak... tylko zacznij od dawek sugerowanych przez producenta...po kilku tygodniach moze zaczac juz kombinować:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Najlepszym rozwiązaniem po treningu jest podania aminokwasów BCAA+ EAA, następnie posiłek po uplywie 30-40 minut gdzie zawarte będzie mięso/ryz biały/ warzywa mix

Tego powinno się trzymać jak napisał Kwachu .
No ale cóż bywało że szamałem samo białko w potreningowym + jabłko i starczyło

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Widze Greg ze teoria z UK jest mocno rozkrecona.
Specjalnie o to wypytalem i nie ma zbytnio sensu.
Poza tym pomyslmy logicznie. Gdyby bylo to skuteczniejsze stosowanie GH anizeli klasyczne. To stosowane bylo by przy leczeniu karlowatosci itd.
Mimo to lekarze przepisuja stosowanie 5on 2off. Przy dawkach zaleznych od powierzchni ciala.
Gdyby tamta metoda byla skuteczniejsza i dawala lepsze rezultaty przy leczeniu, to byla by stosowana. A nie jest.

Ale calkiem fajnie to opisali :)

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Imprezy sportowe

Następny temat

PROGRESS NA FIBO 2010! 25-LECIE IMPREZY!

WHEY premium