SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salco Sport Therapy - Regenerująca kąpiel solankowa dla sportowców, TEST!

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 9836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470192
Witam! swoją opinię przedstawię w niedzielę bo skorzystam z kąpieli po zawodach będę też miał opinię od piłkarza i zawodnika mma, którym podrzuciłem na testy parę kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Po Waszych opiniach , chyba trzeba będzie zakupić na przetestowanie
czekamy na resztę osób i ich recenzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
witam,
tak wiec poszlo u mnie juz 10 kg, bralem po ciezkich treningach pilki, badz meczach,

Regeneracja- na ogromny plus! wstawalem rano i nie czulem miesni tak jak to bywalo zawsze, czyli sie sprawdzilo.
potliwosc w wannie ogromna nie wiem czym to spowodowane, ale po wyjsciu z wanny zawsze wypijalem conajmniej 500-700 ml wody :)
tylko za pierwszym razem czulem tak jakby swedzenie ciala, pozniej juz bylo ok.
z czystym sumieniem moge polecic dany produkt!
dzieki wielkie dla firmy za wyslanie mi produktu do testu!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
Banan
Po Waszych opiniach , chyba trzeba będzie zakupić na przetestowanie
czekamy na resztę osób i ich recenzję



Polecam spróbować :) 1-2 kg solanki Salco, pojemna wanna, relaksująca muzyka w łazience - najlepsze co mnie spotkało przed snem.

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
szkoda, ze nie mam wiekszej wanny bo sam bym sie skusil:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
jaka jest proporcja stosowania soli ? dobre to na leczenie urazów mniejszych większych, nie tylko po wysiłku ?

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
TomQ-MAG
szkoda, ze nie mam wiekszej wanny bo sam bym sie skusil:)



Bierz prysznic a nich ktoś sypie z torby od góry.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
myslalem, o tym by sie natrzec

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
TheGladiators
Banan
Po Waszych opiniach , chyba trzeba będzie zakupić na przetestowanie
czekamy na resztę osób i ich recenzję



Polecam spróbować :) 1-2 kg solanki Salco, pojemna wanna, relaksująca muzyka w łazience - najlepsze co mnie spotkało przed snem.


bo młody jesteś i mało przeżyłeś

zakupie chyba na spróbowanie 1 porcje i zobaczę co to za cudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470192
wrzuciłem dwa kilo po zawodach jak wróciłem do domu

bardzo przyjemna kąpiel, rozgrzało i przyjemne uczucie po wyjściu z kąpieli taka charakterystyczna mgiełka potliwość wysoko bo uzupełniłem po zawodach sporo płynów dobry sen naprawdę całą noc przespałem gdzie ostatnio rzadko mi się zdarza. Rano wstałem bardzo świeży [z zeszłorocznych startów pamiętam, że po zawodach wstawałem zawsze cały obolały i pospinany] bardzo fajny produkt i kolejna kąpiel leci po zawodach w Opolu

na dniach jeszcze wrzucę opinię kumpli [piłkarz i zawodnik mma]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka węglowodanowa, jaką kupić?

Następny temat

meltdown vs dorian

WHEY premium