SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZOKUJĄCE!!! TYLKO DLA DOROSŁYCH!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
dzis wyprobuje tą metodę . Wypada mi trening klatki i barkow. zastanawiam sie ,czy zastosowac ja w obu przypadkach,czy tylko w barkach. chcialem zrobic tak: wyciskanie sztangi zza karku i kolejne ciwczenia to juz drop: wyciskanie sztangielek,podciagnie sztangi do brody,unoszenie hantli na boki. moje pytanie brzmi ,czy to ma wygldoac tak ze robie jeden obwod tych trzech cwiczen i potem kolejne ,czy najpierw 3 dropy jednego cwiczenia i potem 3 nastepnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z tego co mi odpowiedziano to dokładnie tak. 3 dropy na ćwiczenie, czyli 3 serie to 90 powtórzeń

Btw, niezła masakra musi z tego wychodzić ;D

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-05-11 14:11:55

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
czyli najpierw trzy dropy wyciskania sztangielek , nastepnie trzy dropy podciagania do brdy i potem 3 dropy unoszenia na boki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja tak to rozumiem Jeśli źle to niech ktoś skoryguje ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
i co zaczynamy np wyciskanie na barki tak jak ten typ robimy te 3 dropy i to ćwiczenie jest zakończone przechodzimy do nastepnego? Czy 3takie serie robimy wyciskania na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No i znów nie rozumiem. Tak jak typek zrobił na filmie wyciskanie 12-8-6-4 to jest jedna seria czy jedno całe ćwiczenie?
Myślę, że o to pytacie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
tak tak właśnie o to też pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
mi chodzi o to ,czy jak zrobimy wyciasnie sztagnielkami 12-8-6-4 to czekamy chwile i znow robimy wycisk sztangielkami ,czy zmieniamy cwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no nam też o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
tylko ejscze pytanie brzmi, czy jak jednego dnia trenujemy klate i barki to ta metoda mozemy przetrenowac obie partie,czy razczej tylko barki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i amino

Następny temat

Trec Mass XXL czy Magnum 8000

WHEY premium