SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZCZYT WAGI CIĘŻKIEJ - KTO I JAKIE SZANSE O MISTRZOSTWO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Powoli muszę kończyć mój ostatni post na kilkanaście godzin...


Widziałeś łuki Adamka po walce z Grantem,z Kliczkosiami może być ciężko ?


Ja sądzę,że Adamek zawalczy z Kliczkami...Jeżeli będzie obijanie kelnerów,to miałeś 100 % racji...Jeżeli przetarcia z Povetkinami itd. to rozgrzeszam...Jeżeli Kliczki też...Jeżeli po Maddalone będzie kolejny Kondone,to miałeś 100 % racji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Valueva chyba już boks ani trochę nie interesuje. Po werdykcie z Haye jakoś ani troszkę się nie zmartwił...
Na dzień dzisiejszy chyba Solis ma największe szanse na tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
jeszcze troche na temat Valueva

Były mistrz WBA w wadze ciężkiej Nikolai Valuev opuścił szpital w Monachium, po operacji ramienia, którą przeszedł kilka dni temu. Valuev chce jak najszybciej wrócić na ring, ale jego powrót może odsunąć się w czasie, ponieważ pięściarz nie wie jak długo potrwa rehabilitacja. Valuev nadal liczy, że uda się doprowadzić do walki z mistrzem WBC Vitalijem Klitschko, z którym Rosjanin z powodu kontuzji nie był w stanie stanąć w ringu.

"Naprawdę czuję się bardzo dobrze. Nie wiem kiedy wrócę na ring. Bardzo chciałbym wrócić już teraz. Wierzę, że po rehabilitacji uda mi się ponownie stanąć w ringu. Aby do tego doszło muszę jednak być w całkowicie zdrowy." - powiedział Valuev.
z boxingnews.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja jak zobaczyłem Solisa z Longiem to zwątpiłem. Dobra, świetny bokser, ma cios i technike, ale z bokserami o gabarytach kliczków radzi sobie gorzej od Adamka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Tygrysekkk widziałeś tą walkę? To była walka o mistrzowski pas?
Zgadzam się Haye wygrał tą walkę ale tylko dlatego, że Valuev nic nie pokazał. Zresztą to nic nowego, bo on rzadko cokolwiek pokazuje w ringu. Haye jest teraz mistrzem bo odebranie pasa było łatwiejsze od zabraniu dziecku loda.
Haye i Powietkin robią coś w stylu Adamka. Boją się Kliczki i boją się wpie***** dlatego czekają na.... Właśnie na co? Na lepsze czasy, kiedy Kliczko będzie dziadkiem, czy na swoją lepszą formę kiedy będą mieli chociaż cień szansy na wygraną. Nie dziwię się Powietkinowi, że ucieka. Nie ma szans z Kliczką to kombinuje. Może w 2011 się ogarnie i wyjdzie do ringu. Jeśli nie wyjdzie to i w moich oczach straci szacunek. Liczę, że zmądrzeje.
Tomek, nie zrobiłby coś w stylu obijanie kelnerów do emerytury Kliczków. Zauważcie, że jemu też lat nie ubywa, a Tomek ma determinacje, żeby zawalczyć o pas. Jeśli ktoś mu nie zrobi wody z mózgu to będzie walczył z Kliczką nawet za cenę przegranej.
Na Solisa bym nie liczył. On też nie pokona Kliczków. Jeszcze kilka miesięcy i pewnie się o tym przekonamy na własne oczy.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Co do walki Tomka z Kliczko.

https://www.sfd.pl/Adamek__Kliczko_będzie_show-t657440.html

Radze przeczytać. Uważacie, że Tomek rzuca słowa na wiatr?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Czytałem, to akurat skłania do tego ,że Tomasz wyjdzie w przyszłym roku do braci. Tam gdzieś jest ,że "Ronnie mówił ,że po Grancie jeszcze jedna walka a potem walka o pas". Oby tak było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Będzie o ile Tomek nie da d*py z Madallonem. Wszystko może się zdarzyć. Ja tam ufam mu i wierze,że nie robiłby w konia swoich kibiców. Za długo pracował na taką rzeszę fanów, żeby ich teraz stracić przez puszczanie słów na wiatr.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
'Będzie o ile Tomek nie da d*py z Madallonem'

Chyba sam w to nie wierzysz

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Nie w takim sensie,że przegra
Słabo się zaprezentuje.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium: Grappling takedowns. Prowadzi Robert Kostecki 04.12.2010

Następny temat

boks w późnym wieku

WHEY premium