SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SW a sylwetka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
Hej mam pytanko czy cwiczac np MT czy inne style uderzane + silka idzie rozwinac muskulature? zawsze mnie ciagnelo do sztuk walki i nareszcie mam okazje spelnic jedno ze swoich marzen jednak bardziej zalezy mi na rozbudowaniu swojego cialka a wiem ze masa nie idzie w parze z SW mimo to pytam czy da rade cwiczac SW 2x w tygodniu wejsc z 30cm w bicu na te chociazby 38 w ciagu roku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Według,mnie powinieneś zrobić tak jak ci powiedzieli poprzednicy(oczywiście jeśli chcesz troche przymasować).Pochodzić z pół roku na siłke a potem zająć się SW.To wszystko zależy od twoich priorytetów.Niestety SW nie idzie w parze ze zdobywaniem masy.Chociaż są wyjątki.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
widzisz u gory tu na forum takie cos jak "szukaj" wpisz sw+silownia i Ci wyskocza tematy bylo juz ich wile pozdro

glodne dzieci nie mysla o silowni wejdz i pomoz http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
można rozwinąć muskulaturę, ale wolniej. Zbyt szybki przyrost masy zresztą ani nie jest stabilny ani nie służy SW. Inna sprawa, że o 8cm w kablu w ciągu roku to tak czy siak zapomnij

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Kolego zadajacy pytanie:
Po pierwsze masz nieuzupelniony profil, nie podales o sobie zadnych informacji, ale sprobuje odpowiedziec na Twoje pytanie:
Polaczenie silownia + sporty walki jest polaczeniem jak najbardziej mozliwym i stosowanym przez duza czesc cwiczacych. To o czym powinienes jednak wiedziec, to fakt ze nie jest latwo budowac mase przy jednoczesnym treningu sw ze wzgledu na dodatkowy wydatek kaloryczny oraz mniejszy czas na regenracje.

Jezeli silka jest u Ciebie priorytetem a sw (2x na tydzien) dodatkiem, to calkiem spoko, mozesz takim planem budowac sylwetke, ale tak jak Kopt nie licz raczej na 8cm w ciagu roku, szczegolnie jezeli masz ochote zyskac cos wiecej niz smalec.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8006
a jak mam SW 3 razy w tygodniu pon sro i pion to lepiej na silowni cwiczyc we wtorek i w czwartek czy moze w wtorek i sobote ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2898
słysząc z opowieści wydaje mi sie ze we wtorek i czwartek, miałbyś mało sił po takich treningach SW, ale ja nie jestem specjalistą wiec moze ktos sie jeszcze wypowie, w tym temacie, moim zdaniem nei należy przesadzać, bo wtedy szybko sie zniechęci i do SW i do Siłowni, ja np zakładam sobie zawsze, w dni bez siłowni wsiadam na rower zeby spalić smalec :/ wychodzi przez pare dni, a później sie juz nic nie chce:D doszedłem do wniosku ze poprostu na siłke chodze, a sportami ogólnorozwojowymi takimi jak kosz siata, czasami tenis piła, przez jakis czas sobie to spale :d moze dołoże SW :D jakim jest Muai Thai :D życze powodzenia ;d sorry za taki post troche nie na temat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1381
Mam pytanie czy da sie trochę przytyć (około 10 kg) ćwicząc tylko SW (MMA)
stosując do tego Odżywki ?? Jest w ogóle sens takiej kombinacji? z góry dzięki za odp. (chodzi mi tylko o mase)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Szczepan, masz za***iste pytanie
"Trochę" czyli 10kg i to bez ćwiczeń siłowych. Pomyśl chłopie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
Kamiru
Jesli chodzi o informacje to jestem 23 letnim typowym ektomorfikiem wazacym 63kg mierzacym 178cm wzrostu. Dopiero 3 tydzien koksam se na silce 3x w tygodniu teraz dorzucam jeszcze 1x basen. Mam 2 dni wolnego czasu w tygodniu i az mnie nosi w te dni dlatego pomyslalem ze SW to dobry sposob na zabicie czasu i dobra zabawe no ale czy mozna cwiczyc SW rekreacyjnie? Nikt nie bedize przeciez stosowal wobec mnie taryfy ulgowej. A moze jednak jest jakis SW w ktorym nie tracilbym wagi podchodzac do tego dla zabawy? tak tylko zeby poznac podstawy i troche sie poruszaac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
można ćwiczyć SW rekreacyjnie, ale jeżeli jesteś ekto a Twoim priorytetem jest masa, to może Ci być ciężko. Zadbaj przede wszystkim o dietę

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
kopt
dzieki o to glownie mi chodzilo btw diete mam ulozona i narazie jest niezle. Jesli moglbys polecic SW w ktore najlatwiej jest sie bawic rekreacyjnie to co by to bylo? dodam iz nie interesuja mnie style tradycyjne.
Dodam iz rozwazam opcje nabierania wagi przez najblizsze pol roku a dopiero wtedy zapisania sie na SW tak zeby nie tracic kg. Wiem ze z waszego punktu widzenia jest to glupota i strata czasu ale kierujac sie swoim priorytetem (czyt. masa) moze nie jest to njagorsze rozwiazanie ? :PP z gory dzieki za odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solowa z capo fighterem

Następny temat

Szkoła YMAA w krakowie - opinie

WHEY premium