SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solowa z capo fighterem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Witam
Dzisiaj o godzinie 10 będę się bił z capo fighterem o dziewczynę, wiem że koles trenuje 7 lat capo i boję się że mogę przegrać a na to będzie patrzeć moja laska . Czego mogę się obawiać i na co uważać? Używać kopy z wyskoku , wysokie ,niskie kopniecia? Trenuje 4 rok kung fu i trenowałem 1 rok karate.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13828
Z kopnięć jedynie low kick i kolano. Z capo najlepiej iść do zwarcia i parteru. Rąk też prawie nie używają więc i bronić raczej nie umieją. Daj znać jak poszło.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2256 Napisanych postów 30018 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266953
jak się psychicznie nastawisz ze przegrasz,to.....przegrasz.

Jakie sa Wasze warunki fizyczne? I czy ten Twój rywal(albo Ty) macie jakies doświadczenie w bójkach?Innych SW?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Mam 1.90 waga 75 kg przeciwnik myślę że gdzieś podobnie do mnie. Doświadczenie to ja mam małe , zawsze starałem się unikać walki tylko jak trzeba było to pare chwalebnych zwycięstw na swoim koncie mam. Co do przeciwnika to nie za bardzo wiem , ale słyszałem że jest postrachem swojego osiedla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2256 Napisanych postów 30018 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266953
postrach osiedla trenujący capoeire...ciekawie to musi wygladać...

można wiedziec dlaczego się bijecie o dziewczyne?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-02-12 02:12:56

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2913 Napisanych postów 51299 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346125
z mojego doświadczenia powiem Ci,
pierwszy cios - kop na ryj, bo tego nikt się nie spodziewa,
potem dwa proste, pękają łuki i po walce.

ewentualnie wybycie z kolana, też na ryj,
ale jak nie trafisz to akcja w parter pewnie pójdzie,
więc zależy jak się tam czujesz.

QUEBLO w gimnazjum nie byłeś?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-02-12 02:35:50

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Koniu151Nie.
reforma objęła młodszych ode mnie

A pytajac sie chciałem wiedzieć czy ten koles startuje do zajetej przez autora dziewczyny czy co...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-02-12 02:49:03

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 611
znając życie postrach osiedla albo Ty narobicie w gacie i dziewczyna sama sie będzie musiała sobą zająć :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3482
Jak według mnie to tyle......
Jak (capo fighter) to postrach osiedla... To Zajac Postrach lasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2801
capo fighterem Chyba za duzo razy "Only the strong" obejrzales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46040
Zaj..isty pomysł

A jak już koniecznie musisz się w to bawić: żadnych wysokich kopnięć, obrotówek, wyskoków, itd. - bo do tego jest przyzwyczajony. Nie baw się w chodzenie dookoła niego, czajenie się, itd. Skróć maksymalnie dystans, żeby nie miał miejsca na nożne kombinacje i zaatakuj go natychmiast, najlepiej tam, gdzie capo ma słabe punkty - lewy, prawy prosty i low kick z pełną parą. Na capo nie walczą w kontakcie więc to powinno wywrzeć wrażenie Jak umiesz walczyć w klinczu, złap go i wsadź parę kolanek. Najlepiej byłoby sprowadzić go do parteru, ale tego pewnie na kung fu nie praktykowałeś.

Przed questem wskazane chociaż 2-3 treningi boksu/MT.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka nieturniejowa

Następny temat

SW a sylwetka

Black weekend