SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRZAŁ - Zrobić? --- ZEJŚCIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
Siemanko.

lece prop 100e2d + enan 250week, robie redukcje.

Wczoraj z braciakeim jakies dopalacze dorwaliśmy aby sie uj**ać i było wesoło. Zrobiłem sobie 2 butle, faza juz po minucie tak gruba ze nie do ogarnięcia... siadłem na łózko i zaczeło mnie wyp*****lać, nie moglem w ogole zrozumiec co mowia do mnie i nie wiedzialem gdzie jestem co robie po co i na co... jakis polamany sie czulem, twarz mi sie rozplywala rece wykrecone...

Potem zaczeło brakowac mi powietrza i padłem na to lozko i mialem jakas delirke czy padaczke... to co potem sie działo to nie wiem nie do opisania... czułem jak moje pluca nie chca powietrza, serce zaczeło spowalaniac i czułem gorąco, takie dosc mile ale straszne, głównie w rękach...

bratzaczał mi sztuczne walic i masowac serducho, to jak by pomoglo bo cieplo przeszlo i jak by wracalem, ale za pare sekund znowu to samo ale z wieksza moca i juz nie moglem w ogole przelykac... No k***a nie do opowiedzenia...

nie wiem jak to mozliwe ale czułem jak zaciska mi gardło, serce przestaje pompować i nie mam tchu, w oczach tworzyl sie taki dziwny obraz, z ciemnego w złote zamieniał jak by mi ktos latara po oczach nak***iał... Zadzwonili po karetke itd. Ale wróciłem dzieki bratu i kumplom. Tylko ze nie wiedzialem gdzie moje nogi i czy mam rece, doslownie czulem sie jak polamany, rece przenikaly przez siebie no k***a teraz to smiezne ale h** wie co to było.

Postawili mnie na nogi zaczalem chodzic, karetka wpadla powiedzialem ze to jakies jaja ktos zrobił itd. Potem przez 2h jeszcze traciłem oddech i mialem odciecia konczyn i jak by delire taka ostra.

Teraz jest już ok, przynajmiej czuje sie jak zawsze, wp*****lam owsianeczke i zapijam wpc.

Dobra do rzeczy, wczoraj mial isc strzał propa 100mg mysle aby robic go dziś, jak sądzicie ? Walić ?

I nie chce tu głupich wywodów, pozdro

manipulowanie węglami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
chłopaki, dla mnie normalne to to nie było ;D byłem u lekarza, zrobili mi ekg i elektrolity, wszystko zaj**iscie babeczka powiedziała i kazała mi isc do poradni psychologicznej bo jestem uzalezniony ^^ jakas j**nieta, mowie jeje ze ostatni raz 4-5 dni temu jarałem i nie jram codziennie, i mowie jej co mi sie działo a on ze jestem uzalezniony i dobrym wyborem jest isc sie leczyc ; D j**ana.

tak czy owak wyniki dobre były, jaranie odstawiam na jakis czas, przynajmiej tylko skun i lufa juz nie butlekuje czy wiadra ; D musze psychicznie dojsc do siebie ;)

dzieki wszystki i pozdero

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie przebadali cię ?mogłeś mieć zapaść,zawał wybijaj do kardiologa powiedz co było niech cię przebadają będziesz wiedział co się stało.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
nikt mnie nie badał bo ja powiedzialem ze wszystko ok, akurat szame robilem, głupka udałęm ze to ktos sobie jaja robil i dzwonił. Dodatkowo nie mam ubezpieczenia ;c

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Za duza dawka, nic nowego
A tym "sztuczny" i masazem serca, jakby robili to prawidlowo to mogli by Cie zabic, naszczescie jak przypuszczam robili to nieudolnie
propa wbijaj normalnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
micz nie mów ze miałeś podobnie, ja nie moglem oddechu złapac i mysli zebrac aby wrócić, jakiś horror w h**.

ogólnie jak zaczałem lezec i sie dusic to jak by wiedzialem tak w polowie co sie dzieje kolomnie ale nie moglem sie obudzic i oddychac tak jak by mi sie nie chciało. Takie obrazy mialem w oczach ze ja p******e, ucisk na głowe, nie do opowiedzenia.

co do reanimacji brata no to h**owo to robił bo kojarzylem ale pomoglo bo nie tracilem swiadomosci...

jak juz doszedlem jak by do siebie to kazalem mu mowic do mnie caly czas bo odplywalem dalej...


Zmieniony przez - WhoIam_ w dniu 2012-05-17 08:29:43

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
WhoIam_ ale musisz mieć świadomość tego, że jeżeli przeprowadził by prawidłowy masaż sersa, to by cię zabił. Nie wolno masować serca, które pracuje, nigdy, dlatego że można doprowadzić do jego zatrzymania. Także na drugi raz powiedz bratu, żeby wzywał pogotowie, a nie ratował cię sam. O ile się orientuję, to pogotowie w przypadkach ratowania życia nie wymaga ubezpieczenia. A ty zapal sobie na drugi raz zioło, będzie dużo zdrowiej. W końcu "ziele uzdrowieniem narodu". Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
wiem wiem, ja czułem jak mi serce staje, normalnie kurde smieszne sie to wydaje ale czułem jak zwalnia jak by mi krew sie zatrzymywała, mózg mi pękał a przez gardlo nie moglem powierza zlapac...

Do tej pory tylko trawka natural, ale tyle dopów co przepaliłem nigdy bym nie pomyślał ze mnie tak wyp******i.

Może miało na to wpływ tez trening ktory robilem 1-2h przed ? Obwodówka + plecy. Serce tez ladnie tam pompowało... juz nic nie wiem, i nie chce chyba, w ogole to boje sie pomyslec co by to było.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39975
huhuhu kumpel ostatnio tez to jaral i odpadl tak jak piszesz.....i jeszcze do tego caly fioletowy sei zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
no filoetowy nie, jedynie zyly mialem sine i wyj**alo mi je, jak dla pogotowai sciemnialem i patrzeli na kable to chyba cos kumapli ze sciemka, sine w h** były i grube jak bym nak***ial na trenigu.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Zwykłe przedawkowanie towaru. Ja po trawce miałem 2 razy jazdę ale dużo mniejszą niż Ty - serce biło ~190 razy na minutę i ogólnie strach przed zjazdem na zawał, ale Twój opis to miazga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Nic Ci nie będzie WhoIam_, ale powinieneś zrobić chociaż ekg, dla pewności... Usta rozumiem, też miałeś sine, trudności z mówieniem i jakby sparaliżowany....? Pytam, bo znam kogoś, kto miał podobnie..... tylko po innym sprzęcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca + tesc

Następny temat

odblok

WHEY premium