SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płytki strzał - boli bark. Co zrobić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Wbiłem towar (prop+npp, w sumie 2,5ml) w boczny akton barku. Za krótką igłą. Już 4. dzień boli przy ucisku, akton jest trochę spuchnięty i twardy w dotyku.
Co z tym zrobić? Chłodzić, ogrzewać, masować, smarować?

Nie boli bardzo przy ruchu, wczoraj zrobiłem trening barków, po rozgrzaniu i z lekkim zaciskaniem zębów było ok, ale nie da się położyć na boku - boli przy mocniejszym dotyku. Trening grapplingu odpuściłem - nawet mostowania przy rozgrzewce bym nie zrobił.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Przejdzie , musisz poczekać aż się wchłonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
oklady z cieplego np spyrytusu chyba nie zaszkodza ja kiedys robilem podgrzana woda z dodatkiem szalwi pokrzywy i troche spiryt dziadek doradzil:) nie pamietam dokladnie ale jakos od 4 do 7 dni i po problemie
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Możesz zjeść kilka tabs naproxenu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Jak jak coś pójdzie nie tak to smaruje maścią przeciwbólową i przeciwzapalną do 2-3 dni po problemie :)
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Przeciwbolowe, przeciw zapalne, polecam nimesil 2-3 szaszetki na dobe. Nie masowac bo bedzie gorzej.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Dzięki!
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zdarza się czasem .
Z ciekawości jaka igła wbiłes ?
Ja przy podobnym zestawieniu i 3ml waliłem już w tyłek, bo moje bareczki małe już chyba miały chwile dość takich ilości . Przy 2 szło normalnie 2,5ml już pojawiał się dyskomfort . Pod koniec propa , npp szło 3 ml to już tyłek . Druga sprawa już gdzieś temat był poruszany kilkukrotnie , nie którzy twierdzą , ze to mit . Ja przy propie często mam lekkie bóle , ale to 2 dni max.


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-10-18 12:01:16

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
e-lite
Możesz zjeść kilka tabs naproxenu


Oto to. Tak też kiedyś zrobiłem w podobnej sytuacji. Kilka dni i po problemie, rozeszło sie też ładnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
mesja1905
Zdarza się czasem .
Z ciekawości jaka igła wbiłes ?
Ja przy podobnym zestawieniu i 3ml waliłem już w tyłek, bo moje bareczki małe już chyba miały chwile dość takich ilości . Przy 2 szło normalnie 2,5ml już pojawiał się dyskomfort . Pod koniec propa , npp szło 3 ml to już tyłek . Druga sprawa już gdzieś temat był poruszany kilkukrotnie , nie którzy twierdzą , ze to mit . Ja przy propie często mam lekkie bóle , ale to 2 dni max.



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-10-18 12:01:16


0.4mm, chyba długość 2,5 cm. Firma Beckton Dickinson.
Sam prop chyba nie jest problemem, barki mnie po nim prawie nigdy nie bolały. To jest totalnie inny ból - spuchniety i twardy mięsień, nie boli przy ruchu ale przy dotyku.

Naproxen w maści i ibuprofen pomaga miejscowo ale chyba mi się stan zapalny rozłazi na organizm i goroączka wchodzi. Lipa..

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To naproxen w tab tutaj . Kiedyś mi to bodajże Krzyku polecił i pomogło . Później ja powieliłam komis tez pomagało . Na stany zapalne pomaga jak złoto .

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc

Następny temat

Co na 3Cykl? Porady Pomoc

WHEY premium