SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRZAŁ - Zrobić? --- ZEJŚCIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48199
Zwykłe przedawkowanie towaru. Ja po trawce miałem 2 razy jazdę ale dużo mniejszą niż Ty - serce biło ~190 razy na minutę i ogólnie strach przed zjazdem na zawał, ale Twój opis to miazga...
Hipoglikemia. Na przyszłość wcinaj czekolade jak najszybciej to ominiesz chociaż troche tą chorą faze. Po naturalnych kanabinoidach niebędziesz miał czegoś takiego. Musiało być chrzczone jakimś jwh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
dokladnie ja pale czysty natural holenderski i nigdy niemialem problemow z sercem.jedyny problem to potezny apetyt i spowolnione reakcje hehe...ludzie niepalcie takich gowien od tego mozna wykitowac

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Koman16
Hipoglikemia. Na przyszłość wcinaj czekolade jak najszybciej to ominiesz chociaż troche tą chorą faze. Po naturalnych kanabinoidach niebędziesz miał czegoś takiego. Musiało być chrzczone jakimś jwh.


1. Całkiem możliwe, w końcu palę w tym samym gronie i wszyscy lubią op******ić do tego słodycze a ja tak nieszczególnie, prędzej jakieś piwko. Poza tym sam się kiedyś o tym dużo czytałem bo chciałem wiedzieć o co biega i znalazłem, że część ludzi miała coś takiego jak objawy przed zjazdem na zawał - nazwali to medycznie "atakiem paniki". Spróbuję z czekoladą następnym razem przy pierwszych objawach jakby się zdarzyło znów za dużo przyj**ać :D

2. Towar czy był czysty to loteria, niby dilera znamy ale jacy dilerzy narkotyków/sterydów są wiadomo nie od dziś.

Ogólnie dzięki za ciekawą radę, łap soga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
bo duposracze to syf do kwadratu, zwlaszcza zielone a i pixy po delegalizacji mefa to ch**nia z grzybnia
raczej cala akcja "normalna" jak na ww gowno, zbytnia panika z waszej strony %)
jak chcesz to pobaw sie rc (polecam 6apb) , dobrym mj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
chłopaki, dla mnie normalne to to nie było ;D byłem u lekarza, zrobili mi ekg i elektrolity, wszystko zaj**iscie babeczka powiedziała i kazała mi isc do poradni psychologicznej bo jestem uzalezniony ^^ jakas j**nieta, mowie jeje ze ostatni raz 4-5 dni temu jarałem i nie jram codziennie, i mowie jej co mi sie działo a on ze jestem uzalezniony i dobrym wyborem jest isc sie leczyc ; D j**ana.

tak czy owak wyniki dobre były, jaranie odstawiam na jakis czas, przynajmiej tylko skun i lufa juz nie butlekuje czy wiadra ; D musze psychicznie dojsc do siebie ;)

dzieki wszystki i pozdero

manipulowanie węglami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca + tesc

Następny temat

odblok

WHEY premium