SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STORM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1597
mam pytanie, dostalem pod choinke STORM'a, niby wszystko ladnie pieknie a po otworzeniu hmmm zaczalem sie zastanawiac czy aby napewno jest z nim wszystko ok data waznosci do 2010. Przechodzac do sedna sprawy w srodku mam jakby 2 rodzaje proszku o.O calkowicie sypki i malutkie grudki o srednicy 0,5mm z przewaga tego 1wszego. Tyle sie nasluchalem u mnie na osiedlu ze moze wilgoc, moze cos nie tak, moze AIDS ze chcialbym abyscie wypowiedzieli sie na ten temat. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1597
Sciagnalem ta folie z 2giej puszki i odkrecilem zeby sprawdzic czy all ok i co sie okazalo ta "plakietka" nie byla dolkadnie przyklejona do pudla no i w srodku to samo co w 1 puszce 1/3 ciemniejszych maciupkich grudeczek i 2/3 proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Wilgoć zgadza się. Produkt mocno higroskopijny i może się zdarzyć, że się zbryli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
jest to wilgoc slyszalem juz o mocno zbrylowaych stormach ,ktroe nie nadawaly sie do konsumpcji ale jesli da rde rozbic grudki palcami to wszsytko jest ok

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
jest to wilgoc slyszalem juz o mocno zbrylowaych stormach ,ktroe nie nadawaly sie do konsumpcji ale jesli da rde rozbic grudki palcami to wszsytko jest ok

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1597
to troszeczke lipa <: moze otworze 2giego i sprawdze czy z nim to samo. Czy otwarcie puchy jakos wlywa na pozniejsza jej konsumpcje ? bo mam zamiar 2ga zjesc za 2 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5103
Nic nowego, nic strasznego. Mozesz smialo jesc i rosnac :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
lepiej nie otwieraj ale jeslimnie jest to twarda bryla spokojie mzoesz zjesc ,suple msuza byc szczelnie zmakniete by wlsnie nie dostla sie wilgoc

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1597
No ta otwarta pucha jest sypka tylko ma tak 1/3 mzoe 1/4 malutkich grudeczek jak pisalem 0,5mm moze nawet mniej. Wiec myslicie ze moge smialo jesc ?<:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
jak otworzysz to wtedy wilgoc sie dostanie w wiekszych ilosiach i bedziesz jesc skaly a tak an powaznie szamaj tego storma wszystko wporzadku z nim

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1597
sog 4 all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
mam taką samą sytuacje. na dnie jest nawet mocno zbity,tak,ze go nożem rozbijałem... ale jak się już ruszy o wszystko ładnie sie rozpada na proszek.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA !

Następny temat

Szybko...szybko...

WHEY premium