SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbrylony Storm??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3823
Mamy ptanie, mam Storma Universala ale stal on juz jakos od sierpnia u mnie, niby data waznosci jest do 2009 roku! ale jest starsznie zbrylony i za kazdym razem kied go biore musze rozwalac te bryly widelcem albo nozem zeby jakos to w ogole nabrac na miarke. o czym swiadczy takie zbrylenie? czy to wplywa jakos bezposrednio na jakosc suplementu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
Witam

Również mam zbrylonego storma. Nie cały, ale jest kilka sporych grud. Zamieszałem pudełkiem i juz ich nie ma, proszek wygląda normalnie, nie widac zadnych zmian. Jednak trochę mnie te grudy zmartwiły.
Data waznosci do 2013r

Będzie działał jak należy?


Przepraszam, za odkopanie tematu.

Zmieniony przez - Gosc81 w dniu 2010-05-31 10:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
świadczy o wilgoci wewnatrz opakowania.
czy będzie działac? pewnie będzie.Jak - nie wiem.Ja mam sypki.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3823
wiec moze bede go trzymal bez zakrecania?bo rzeczywiscie czuc wilgoc...nawet jak sie tam reke wlozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
cos mi sie zdaje ze juz nic z niego nie bedzie ale sprobuj moze akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3823
dlaczego nic z tego nie bedzie? jak go kupilem tez byl zbrylony. Koles w sklepie pokazywal ze jest zbrylony i trzeba troche scisnac opakowanie zeby sie rozbrylilo troche:]i teraz jest podobnie tylko wydaje sie bardziej wiglotne to wszytko, ale po rozpuszczeniu z woda jest ok, wszystko sie rozpuszcza, wiec dlacego ma nic z tego nie byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
bierz go, po cyklu okaze sie czy byl ok

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3823
Ale tego storma to mi zostalo tylko polowa po wakacyjnym cyklu, teraz chce to do konca wybrac a potem dokonczyc cykl cell pumpem...o ile go dostane gdziekolwiek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dlaczego nic z tego nie bedzie?

a ja napisalem :
cos mi sie zdaje ze juz nic z niego nie bedzie


jak ja bralem do tej pory stacki Cr,CP czy Xp to tez kazdy troche byl zbrylony tyle ze byl suchutki i nie potrzebowalem go widlecem rogniatac wystarczylo wziasc lekko w palce i juz sie rozgniatal a co do tego czemu mi sie tak zdaje piszesz ze od wakcaji to juz troche postal do tego do srodka dostala sie wilgoc nie byl przechowywany tak jak powinien sprobuj go brac normalnie i zobaczysz czy bedziesz mial efekty skutkow obocznych nie powinno byc chyba ze jakas nieoczekiwana wizyta na tronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2123
Mam nowego storma i tez jest zbrylony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
napiszcie posta w dziale fitness authority.
ja mam wszystko ok.Działa jak widać.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj tez był ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy najlepiej BCAA ?

Następny temat

18 lat, 65 kilo, 180 cm

WHEY premium