SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRINT - W WIEKU 18 LAT?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
Witajcie ! ze sportem miałem do czynienia od dziecka, głównie koszykówka. Dynamicznie można powiedzieć ok, warunki to 181-2cm waga w granicach 70kg długie ręce rozpiętość 194 (jeśli to może się przydać) Dawniej zawsze chciałem biegać (oczywiście sprinty). Proszę powiedzieć czy jest możliwość rozwoju w naszym pięknym kraju ? u mnie w mieście nie ma sekcji, i nie wiem co mógł bym zrobić odnośnie dalszych poczynań ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Common
Dzięki ;) a jeszcze pytanko last. W domu mam drążek & poręcze do pompek, w miedzyczasie można sobie ćwiczyć, zwiększając siłę ramion, pleców, brzucha, klatki, barków ? nogi póki co sam trening który jest w linku : )


silke zrob 2 razy w tyg zarzut, przysiady 1/2, podskoki i przeskoki, wspiecia na palce oraz wyciskanie klatki piersiowej, m.brzucha i dwuglowe

Zmieniony przez - sprinterek w dniu 2013-08-13 14:07:44

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
I czy nie jest za późno w tym wieku : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17709 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak z każdą dyscypliną u nas są problemy, mozesz zacząć samemu jakieś amatorskie zawody jak będziesz dobry ktoś może Cię wypatrzy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
Dzięki anubis, w technikum teraz obecnie jestem, ostatnia 4 klasa. I mamy zawody lekkoatletyczne (również sprinty) Wystartuje teraz na 100%, tylko muszę się przygotować. Możesz podsunąć mi jakieś ćwiczenia? troszkę na siłowni ćwiczyłem, zdrowe odżywianie, a tak zwyczajny bodyweight dipsy i drążek ogółem dla wzmocnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
muszę coś w końcu zrobić ze swoim życiem, trenowałem kosza to szybko odpuściłem, teraz po prostu kurvica mnie bierze na samą myśl, że tak łatwo się poddałem... a sport to piękno, a ta dyscyplina jest czymś zupełnie wyjątkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17709 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
https://www.sfd.pl/Sprinty-t63422.html
https://www.sfd.pl/trening_sprinterski-t181056.html
i wiele innych tematów
https://www.sfd.pl/Indywidualne_Sporty_Ogólnorozwojowe-f101.html?search=sprint 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
anubis to co pisal to sie zgadzam.. wiek nie ma znaczenia.. az do 35 roku zycia.. spróbuj sił na Twoim koronnym dystansie 100-200-400.

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
Spróbuje, nakręcę znajomego żeby mi towarzyszył, dzięki za odpowiedzi ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
zycze POWODZENIA !!!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego tylko do 35 roku życia? osobiście mam nadzieje pobiegać do co najmniej 40-stki na takich samych obrotach jak aktualnie. Co 2 lata są organizowane mistrzostwa Polski oraz świata weteranów (przedziały wiekowe od 35 lat do 70) http://www.pzwla.eu/index.php?option=com_remository&Itemid=106&func=startdown&id=703  a wyniki z zawodów mogą niektórych zaskoczyć, szczególnie te z MP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
tak mozna.. od 35 roku mozna startowac jako weteran ( jak wolisz biegac :) ) a chodzilo o zawodowo do 35 roku zycia poprawiaja wyniki
co 2 lata nie .. co roku odbywaja MP Weteranow na stadionie i jak na hali a co 2 lata MŚ ME

Zmieniony przez - sprinterek w dniu 2013-08-12 21:19:54

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia na dynamike dla plywaka

Następny temat

trening tylko w łapkach

WHEY premium