SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
chimera1
je ktoś gotowane piersi? bo ja wp*****lam


jak mi się nie chce smażyć, to gotuje i potem kroje w kostkę lub w plastry i do chleba daje.
Jakiś czas temu obsypałem przyprawami, zawinąłem w aluminium i ugotowałem, coś jak te papirusy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
kotlet95
Ja mam zróżnicowaną dietę ale przygotowanie tak długo by mi schodziło, że nie miałbym czasu spać...


no właśnie jak tu robić żeby się nie narobić

ja przygotowuje sobie piersi na 3-4dni placki owsiane to samo a i tak czasem mi się nie chce

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja teraz góra na dwa dni robię pierś, potem już jakoś mi nie smakuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
anubis84
chimera1
je ktoś gotowane piersi? bo ja wp*****lam


jak mi się nie chce smażyć, to gotuje i potem kroje w kostkę lub w plastry i do chleba daje.
Jakiś czas temu obsypałem przyprawami, zawinąłem w aluminium i ugotowałem, coś jak te papirusy.


a co dodajesz podczas gotowania piersi? ja wrzucam kilka kostek rosołowych albo sypię kucharka

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
k***a jak teraz mnie zacytowałeś to zobaczyłem, że połączyłem dwie różne myśli
Ja mam zróżnicowaną dietę opartą na tym co jest i pączkach/batonach... Wiem, DNO
Mógłbym trzymać dietę, ale musiałbym wszystko sam robić, a wtedy nie miałbym czasu albo na spanie albo na trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
ja obsypuje sól pieprz, papryka czerwona, cury, jak mam to bazylia/oregano, jak smażę to dodatkowo sosem sojowym podlewam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385568
ja sie zastanawiam nad zakupem grila elektrycznego i miecho robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402846
EasyDoor
wincol co polecasz jako zrodlo bialka?


masz przeciez roznego rodzaju miesa do wyboru, schab, indyk, karkowki, wolowina, chuda szynka, ryb tez jest kilka smacznych, napisałes ze ryby jesz ale nie napisałes jakie, jajka do tego czasem twarog,
chodzi o zroznicowanie tego co jesz ale tez nic na sile jezeli czego nie lubisz ale podałes tylko 2 zrodla a to juz strasznie monotonne jest, jak dlugo mozna wytrzymac tak jedzac

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-09 20:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja mam patelnie do grillowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
ooo, ja cury dodaj ostatnio do ryżu i wychodzi taki zaj**isty żółty

kotlet chyba trochę przesadzasz, widzę że jesteś w wieku szkolnym i pewnie od 8do15 siedzisz w budzie(moje wyrazy współczucia) ale jakby Ci sie chciało to po szkole byś wszystko ogarnął tylko odejdz od kompa, nie graj tyle w WOW'a

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

carbo z kreatyną

Następny temat

Problem z dawkowaniem na cyklu

forma lato