SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 138840

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja bym nie robił modlitewnika... Nie lubię tego ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Modlitewnik jest do robienia szczytów... przynajmniej mnie przekazano taką wiedzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja mam chyba wrażenie, że źle wykonuję to ćwiczenie. Czy w tym ćwiczeniu ręce muszą być proste podczas całego ruchu ? Czy mogą się schodzić do siebie trochę?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O modlitewnik ci chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Tak ;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Jaka jest różnica między młotkami, a z rotacją ? Bo zawsze robiłem zwykłe młotki

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Młotki bardziej rozciągają. Sam to zauważyłem u siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Jak będzie Wigilia potem święta to rezygnujecie z diety ? Bo wiadomo na pewno ciastka będą itd ,które nie pomagają diecie:) Jak to u was jest? Ja nie będę przesadzał, ale także jakoś rygorystycznie tez nie podejdę do tego tematu:)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie trzymam diety gdyż nie chce mi się wszystkiego przygotowywać. Jak będę miał wszystko zapewnione z produktów i wsparcie rodziców to wtedy zacznę trzymać michę. Najgorsze jest to, że mówią Ci o tym, że masz schudnąć, a kupują słodycze, których sami nie jedzą (dla mnie)... "Myślenie" ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja sobie z tym radzę raczej ;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

carbo z kreatyną

Następny temat

Problem z dawkowaniem na cyklu

WHEY premium