SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM 20 Siodema juz nie pije, a Twister nadal nas bije !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181262

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
Rozumiem straty w sogach

hmm a pamietasz co sam mi pisales jak napisalem autorowi w poscie odnosnie sogow jakie one maja dla mnie znaczenie

chodzi mi o konto, art przeczytane i masz racje troszke rowniez poniekad i o sogi bo sam dobrze wiesz ile niesnasek w dziale mialem odnosnie autorytetu a nie ktorzy wlasnie tym sie kieruja a staram sie jak moge pisac "wlasciwie"

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
JABOLSON ty naprawde nie wiesz co to jest dropset
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No wlasnie chodzi Ci o konto etc
Wiec ban na miesiac Cie nie zabije , a Ty ciagle dazysz do tego by ktos na serio sie na Ciebie w****il i nie skonczylo sie tylko na takim banie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
nei chce by ktos sie wkurzyl na mnie

ani stracic w/w konta

chcialem tylko pokazac Wam jak wyglada moje stanowisko odnosnie tego bana, (nagrzeszylem owszem, ale i "pomoglem"?)

co uczynilem, jesli Was to zdenerwowalo - wybaczcie ale nie mialem tego na celu

z Wami i tak sie nie da wygrac, jestescie zbyt dobra machina defensywna

jesli stawiacie argumenty bana na stale to ja daje na Off juz w tej rozmowie, nie mam dosadniejszego argumentu niz Wy

pozdrawiam

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
łuuups dubel

sorka Łygin

Zmieniony przez - siodemaBAN w dniu 2008-09-30 16:15:29

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
siodema - napisze to tak jak napisalem w os,
nie jestes tu od stawiania warunków, typu 'zaplac tyle i tyle to nikt tego nie zobaczy' - w dupie mam czy to by ktos zobaczył ,czy nie

przypucowales sie ,trzeba było na tym poprzestac lub sobie w spokoju podgladac zielona strefe - ktora gdyby nie blad mateo byłaby niedostepna jak wczesniej, dział ten i tak juz nie funkcjonuje od paru miesiecy (obecnie w ogole jej nie ma - jest zamknieta i ukryta, nikt tam nie moze pisac -> i to wlasnie przez to jej ukrycie, i malą pomyłkę Mateo stała sie 'widoczna' dla osoby o levelu 1 na forum = user),
nie chodzi tu o to ,ze ktos tam zajrzał/ czytał itd bo tak naprawde napisalem juz powyzej, zadnych to strat by nikomu nie przynioslo, a to ze by ktos zobaczył fotę ... (tej osoby o ktorej pisales pitt bullowi) takze nic nie zmienia, bo fotek takich na forum pełno
Chodzi o te pozniejsze hasła, jakies stawianie żądań, warunków - jak to zobaczyłem to mialem ochote sam Ci wypalic permanentnego bana, bo nie toleruje takiego cwaniakowania (i owszem mozesz teraz mi pisac iz to było zartem itd itp - nie interesuje mnie to tak szczerze w tej chwili)
Wiec albo chcesz sie teraz pograzyc, i testowac moją (a nie miłosiernego Pitta) cierpliwość, albo poprzestań w tym momencie, i czekaj do 25-10 jak sie nie myle na unbana

(o ile ankieta 'nie zadecyduje' inaczej )

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-09-30 16:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
ok wszystko jasne

warunkow nie mialem na celu stawiac

wyszlo jak wyszlo

Z bolem, ale przeboleje

wojska juz teraz przymusowego nie bedzie wiec chociaz ten ban troche wyksztaltuje moj arogancki charakter, bynajmniej mam taka nadzieje i moja nie wyparzona geba bedzie sobie dawac na wstrzymanie

szkoda ze ban az na miesiac, wiec moze ponegocjujemy czy by Go troche nie skrocic? czy nie da rady?

nie daj sie prosic

nie no spox, damy rade jakos do 25, jeszcze tylko... 25 dni

a tak na marginesie... wierzyles ze chcialbym za takie cos $$$?

Zmieniony przez - siodemaBAN w dniu 2008-09-30 16:34:12

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
niewazne w co ja wierze, wazne co napisałeś

odnosnie skrocenia bana, do konca spamu jak ankieta bedzie 'za Toba' moze pomyslimy o skroceniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Ludzie co Wy piszecie.
To tylko internet a Wy sie przejmujecie...
Ustawcie sie na live i idzcie na piwko wszystko
wyjasnic a nie... po co to komu ?
W tej chwili co modzi musze wchodzic tutaj i sie klucic
mogli by usuwac, zmieniac, pilnowac innych rzeczy
a ta dyskusja i tak nic nie wnosi a wiec:
Bracia, milujcie sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Nie dramatyzuj,
ja w ogóle moge sie pozbyc problemu
pokasuje spamy na forum
i juz
zero stresów jakichkolwiek
Dałoby się również zapanować nad porządkiem w dziale, zresztą niedługo nastąpią pewno jakies zmiany, czas sie rozwijac, isc do przodu. Zobaczycie sami, dajcie pare tygodni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzicie??

Następny temat

czy animal pump przerzedza krew?!

WHEY premium