SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM 20 Siodema juz nie pije, a Twister nadal nas bije !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180116

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
apropos która przeglądałka miała autokorekte? firefoks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808





tak sie trenuje korwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Fajnie byłoby jakby internet explorator mial autokorekte bo tego używam a Może jest cos takiego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
koleś pod SW pewnie trening robi


wlasnie tak mi sie wydaje ze w firefoksie mi podkreślało...teraz mam opere to nie zaznacza nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
biernol


nie wiem kiedy Ci na odcisk nastapnalem, ale od momentu gdy porzuciles dzial suple i zaczales latac po dopingu to zaczales robic z siebie wielmoznego pana

ja nic do Ciebie nie mam a Ty za kazdym razem, za kazdym, czepiasz sie mnie jakbym Bog wie co Ci zrobil... ale rob jak uwazasz...

ciekaw jestem dlaczego nie nawiazesz do innych sylwetek na tym forum?

hmmmmmm? bo raczej Twoje uzasadnienie nie mialo by poparcia, ale rob jak uwazasz...

jestem patyczakiem i co to ma do poziomu wiedzy? raczej odnosilo by to sie do braku autorytetu

co do kolegow to sie nie boj, mam ich, a co to znaczy gieroja to nie mam pojecia ale sadze ze znaczy to cos w stylu "kozaka"

powinienes czasem rozrozniac ironie od rzeczywistosci, pisales ze mna wielokrotnie na prv, wiec powinienes wiedziec, ale rob... jak uwazasz


jesli tego chce wola plemienia, niech tak bedzie

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
hades kanal tamtego goscia na yt niezla sieka

btw koszulke hi-teca chcem kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
7 nie bój sie nic, nie dam ci krzywdy zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
nie ma autokorekty dla IE chyba dopiero w IE6 jest ale nie jestem pewien
w mozilli jest i uzywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
najpierw musze koszulke kupic

jabi to jak napisze zeby mi dorzucili jakis plakacik przy zamowieniu to jest szansa ze dorzuca?

lece na trening panowie

Yoo

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-10-01 14:49:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzicie??

Następny temat

czy animal pump przerzedza krew?!

WHEY premium