SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Marta Kwiatkowska

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no ta , na redukcji pokazywanie co się popija wieczorem Jack Daniels.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 56 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 581
Ghorta nie rozumię toku rozumowania 38-letniego faceta który wymądrza się w ten sposób, uzyskałem sensowniejsze odpowiedzi od twoich i dziękuję bardzo, do widzenia. Co do stroju myślałem że jest droższy, każdy lubi co innego, dla mnie to nie ma znaczenia byle nie wygladać jak pajac na silowni bo i takjch sie spotyka. Mi tam się wygodnie trenuje w normalnych spodenkach i koszulce, ty wolisz specjalny strój w ktorym świetnie wyglądasz i spoko. Jeżeli jest coś co może nam poprawić samopoczucie podczas treningu to czemu by z tego nie skorzystac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Marta jestem w szoku jaka jest różnica w tych dwóch okresach. tzn. jasne dla mnie było że przed wyjściem na scenę to zupełnie inna forma ale jakbym dwie różne kobiety widziała. WOW.

A dla kolegi powyżej to jak już odpisujesz na konkretny post i wytykasz wiek (sic!) to warto byłoby jednak zwrócić uwagę czy pisze się do kobiety czy do mężczyzny albo użyć formy bezosobowej :)

Niech sobie każdy ćwiczy w czym mu się podoba nawet jeśli naszym zdaniem wygląda jak pajac. Ile ludzi tyle opinii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Wiadomo im dłuższa refukcja tym siły mniej ale na jesieni do końca miałam enerię i nie było źle nie zajeżdzałam się na cardio :)
Paula- różnica jest mega ale trzeba po sezonie się odbudować na dodatnim bilansie, żeby później bezpiecznie redukować bez zbędnej utraty mięśni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Dziś wyjątkowo trening w WCA w Warszawie razem z Jackiem Kramkiem i Piotrkiem Boreckim. Zrobiliśmy plecy poznałam trochę nowych trików treningowych od obu chłopaków , a wycisk był porządny jutro zakwasy murowane :)











Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-12-09 22:32:36
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Weekendowy wieczór , a mnie naszło na wspomnienia minionego sezonu ponieważ dziś doszły moje nowe buty startowe w zaledwie 10 dni od zamówienia - szok :). Buty są więc pozowanie można zacząć ćwiczyć na kwiecień , czy forma będzie lepsza ocenicie sami ;)

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Siemka :)
Dziś cały dzień spędzony w Łodzi na treningu SFD.PL , mega pozytywni ludzie więc trening wypadł super nawet chwila na pozowanie w nowych butach się znalazła :) Po drodzę wypadł co tygodniowy cheat dziś delikatnie bo tylko kanapka DRWALA z Mc na którą czekałam już od miesiąca :P

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Objadasz się w McDonald Fujkaaa :P

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Tak objadam :D raz na milion lat tam zjem jak nic innego nie ma na chata i tylko tą kanapkę :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

Jest dieta, trening, suple i brak efektów a zawody coraz blizej

WHEY premium