SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Marta Kwiatkowska

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Forma ujdzie :D









Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2016-03-23 19:37:01

Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2016-03-23 19:37:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Hej :)
Aktualnie wszyscy żyją targami FIBO niestety uczelnie nie pozwoliła mi na wyjazd ale w przyszłym roku nie odpuszczę :P U nas trochę ochłodzenia ale lato sie zbliża wiec formę trzeba szlifować wiec dzis z racji odwołanych zajęć wleciał poranny trening klatka ,pośladki i 40 min cardio , nakręcona na cały dzień wracam sie edukować choć im bliżej ciepłe dni tym bardziej sie nie chce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
a jak w koncu ze startami w tym sezonie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Marian - na bank Olympia w Pradze,a wcześniej zobaczymy inżynierka za pasem wiec jak czas pozwoli :)
Dzis trochę inspiracji śniadaniowych zdrowe placki z jabłkami :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
a no to jeszcze troszke czasu jest na doszlifowanie formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
W związku z inżynierka na uczelni trochę mało czasu ostatnio na wszystko wiec nawet trening wyjątkowo zrobiłam na mojej pierwsze siłowni tzw. piwnicy :D . Forma cos sie trzyma choć redukcja dopiero na 100% sie rozkręci i zobaczymy gdzie wyjdę ale narazie plany są zagraniczne patrząc na trendy panujące w PL .
P.S. Potworek na twarzy dla urozmaicenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Dzis trening zrobiony mimo deszczu który sparaliżował miasto wiec dojazd na siłownie utrudniony :D W weekend towarzysko wybraliśmy sie na MP do Kielc gdzie udało mi sie złapać na zdjęcie jednego Pro

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
Super forma, jestes sliczna : )

ps. A w Zakopanem snieg pada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Vvand dziękuje :) Zakopane to ja ze śniegiem i bez uwielbiam moje klimaty szkoda ,ze tak daleko :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

Jest dieta, trening, suple i brak efektów a zawody coraz blizej

WHEY premium