SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Marta Kwiatkowska

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Fit_Flower
Martabonal :D


To ja tez poprosze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
anubis84
Fit_Flower
Martabonal :D


To ja tez poprosze


chcesz mieć klatę jak Marta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W obwodzie mozliwe ze większa od mojej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Aż taka wielka nie jestem chociaż talia dalej bikiniary :D

7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Napisy na stroju mówią same za siebie


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-12-14 22:08:57
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
To teraz każdy wstawia treningowe stylówki :P Anubis zaczynasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Dawaj Anubis swoja fote w koszulce Husarii%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wstydzę się

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fit_Flower
Do sylwetki to za mala jestem i ciekawe czy tak bym sie wciela :D No do wiosny nig nie robie bo to wiodącą partia ,a mimo to małe nie są:D pośladki za to dwa razy na tydzień i czasem dwójki ruszę


Do sylwetkowego pasujesz bardziej ale na poziomie juniorek. Zresztą już to rozważaliśmy.
Z obecną formą już się musisz brać - czyli praktycznie rozpocząć okres startowy. Osobiście uważam że podbijanie wagi to był błąd - masz teraz sporo w plusie niepotrzebnego balastu który trzeba zrzucać. Ciągłe niepotrzebne redukcje z nadmiernego balastu mają też odbicie w aspekcie zdrowotnym - zawody kiedyś się skończą i musimy jakoś funkcjonować. I tu należy się zastanowić zwłaszcza jak planuje się kolejny sezon startowy za dopiero zakończonym.
Mamy nadzieje że w pełni świadoma po rozmowach z nami uzyskasz formę i wygląd który planujemy.
Odliczając BPS na początku kwietnia powinnaś być już w formie startowej. Oczywiście i tak najważniejsze jest pozowanie i umiejętność pięknego poruszania się a to wszystko myślę ujrzymy już 29.12. o 12.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126


3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

Jest dieta, trening, suple i brak efektów a zawody coraz blizej

WHEY premium