SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - 100% Pure Power

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28325

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3354
Witam 2g beta alaniny starczy spokojnie na trening? Czy dla efektów dokupić czystą?

Bodybuilding is a Lifestyle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
to całkiem przyzwoita porcyjka...

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
mozna dokupic by dac po treningu ze 2-3g jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy będzie nowa seria?

Zmieniony przez - mlodyTKD w dniu 2011-12-21 15:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Witam!
Obecnie przyjmuję pół godz przed treningiem (o 5:30 rano) 10g BCAA od SFD i 10g po. Później za jakieś pół godz 30G białka.
Trenuję 3 dni w tyg. Ostatnio mam bardzo obciążone dni i kładę się spać "padnięty" i taki sam wstaję.
Problemem jest to, że chciałbym chyba (przynajmniej w tym wyczerpującym okresie) dorzucić jakiegoś porannego boostera przed treningiem, tylko obawiam się, że biorąc BCAA będzie już za dużo tego rano. A może się mylę, więc mnie uspokójcie :)
Z BCAA jestem zadowolony, bo widzę, że działa na katabolizm i lepiej z moimi mięśniami. Problem mam tylko z brakiem poweru do ćwiczeń.
Jak myślici
e... Mogę dorzucić tego boostera? czy będzie za dużo?

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze, on nie podnosi testorenu jak kozieradka, cynk itd.
A po drugie, nie ma go w sprzedaży to nie wiem jak go kupisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
mozesz tylko PP jest bez stymulantow, wiec wypij do tego kawke

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 944
ponawiam pytanie, kiedy nowa partia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
zapytaj w BOK

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Po spożyciu gratisowej saszetki o smaku cherry (ohydny) na siłce chciało mi się ziewać jak nigdy i śpiący byłem. Nie polecam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - Mass Activator

Następny temat

SFD - PURE BCAA

WHEY premium