SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - 100% Pure Power

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28319

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
pierwszy tydzień września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
dzieki za odpowiedź, producentem biąłka bedzie Trec czy ktoś inny, jesli mozesz na to odp to bede wdzieczny

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126


Od września wszystkie produkty będą mieszane w jednej firmie.
Wysokie standardy oraz solidna umowa o gwarancji składu zapewnia WAM/NAM bezpieczeństwo i jakość.


Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-08-24 11:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
wielkie dzieki. w takim razie czekam na pojawienie sie nowosi i trzeba bedzie coś zamówić.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Na razie pierwszy trening za mną i powiem szczerze, że PP mnie zaskoczył i spełnił moje oczekiwania. Beta alaniny może jakoś za specjalnie nie czułem, ale pompa była straszna. Nie mogłem wykonać pompek na poręczach bo tak mi ręce spompowało.

Odnośnie PP mam pytanie czy warto brać 1/2 porcji PP w dzień bez treningu czy lepiej zostawić na następny cykl??(aktualnie mam pure power+sfd pure creatine)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
zostaw

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
IMO szkoda. w DT wystarczy spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
j/w chlopaki
moze sie nawet okazac ze pod koniec cyklu wiecej trzeba bedzie sypnac, to jak znalazl wtedy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
Niewiem czemu nie moge dodac opini na stronie sklepu(czasem wydaje mi sie ze opinnie tam sa poprostu ustawiane)
Ale co do produktu(mowie tylko o moich wrazeniach)
po wypiciu odrazu cala skora na twazy mi zmrowiala niezle pobudza pompa tez jest ale nie taka duza ale po dluzszym stosowaniu okolo tyg zaczely na skorze pojawiac sie znamiona jak by odpazenia ktore sie nie goily po odstawieniu srodka i leczeniu wszystko wrocilo do normy nie wiem albo jestem uczulony na jakis skladnik albo cos jest nie tak ze skladem ale to tylko moje wrazenia ocene dal bym 3\5
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - Mass Activator

Następny temat

SFD - PURE BCAA

WHEY premium