SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD WPC Protein ECONO v2 czy Olimp - Natural 100% Whey Protein Concentrate?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1051
Witam!
Zastanawiam się które białko wybrać. Jak to jest jakościowo, czy cena przekłada się tutaj na jakość?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
no ja wiem o tym ale chodzilo mi głownie o to zeby sobie zobaczył badania ile jest w jakim a nie ze zle napisałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
osobiscie brałbym z Activlabu sprawdzone , duzy wybor i cenowo spoko wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
około 42-44 zł za kg i w smaku bardzo dobre;) Ja także polecam

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1051
Tylko mam na myśli SFD WPC Protein ECONO v2 albo Olimp - Natural 100% Whey Protein Concentrate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
To z podanych przez ciebie raczej skłonny byłbym w kierunku białek SFD. Tanie, dobre, ekonomiczne, mają wiele dobrych opinii ;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1051
A ty próbowałeś obu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Jak na razie próbowałem SFD, Activlabu, a takżę WPC 80 łowickie. Jestem zadowolony z każdego

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Poza tym białko jak białko. Nie jest od efektów, a od braków w diecie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1051
Dzięki za pomoc , wezmę SFD, ale jak to jest ze składem. Nie chce się faszerować nie wiadomo czym. Nie wiesz jak to wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Skład jest na pewno sprawdzony i możesz być o to spokojny. Jednak twoje obawy są słuszne bo firmy lubią robić wałki na białkach podając, że na 100 g jest 80 g białka, a po badaniach wychodzi 30 g. W tym przypadku bądź spokojny

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
SFD wychodzi tanio.W proporcji cena/jakość-super!

Ale jakieś drobne problemy trawienne mogą się pojawiać niestety.Trzeba się z tym liczyć biorąc chemię.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bjj carbo+dieta

Następny temat

Pytanie o Diete i odżywki

WHEY premium