SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA a SAA plus Insa/Gh/T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
hunter007
Snara-jak bijesz gh i co najwazniejsze jakie to gh?Przez 2 lata juz pewnie wybrałes najlepsza metode bicia dla siebie.


bije gh rano 2 h przed posiłkiem albo jak wstane za puzno to 2,5h po posiłku przed treningiem

kiedys jak robiłem wycinke i rano na pusty żoładek szły aeroby to biłem na naoc ale nie moglem sie wyspac dobrze i teraz tak jak wyżej napisałem

1 rok biłem apteke novo nordisk ale mi sie dojscie skonczyło do orgi i teraz chinczyka

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 921
Jak ta sama (niby) dawkę apteczniaka porównalbyś do chinola? Dużo osób twierdzi ze woli wziąć 3j apteczniaka niz 4-5j chinola. Mity czy prawda i czuć mimo wyższej dawki różnicę na plus dla apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
są chinole i chinole - jest apteka i apteka - 5iu=5iu wiec cena sie tylko zmienia , no ale jak w 10iu chinczyka jest 4iu gh to temu ludzie wolą apteke bo maja komfort psychiczy że w srodku jest tyle ile powinno być choc nie zawsze --- ale jak ma sie sprawdzonego chinczyka to wiadomo że chiczyk sie bardziej opłaca 3x taniej wychodzi

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Gh stosuje już kilka miechow z efektów jestem zadowolony pomimo nie trzymania ścisłej diety mam ubytki w tłuszczu na brzuchu. Gh stosuje się do insy żeby zapobiedz zalaniu się smalcem bo na Insie robimy nadwyżkę kaloryczna i odkłada się tu i uwdzie. T3 trzeba pojechać piramidka ale nie polecam bo splaszcza on mięśnie nie są wypukle tylko takie nijakie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
po pierwsze szamka,jak kogos nie stac na jedzenie 2 kg miesa dziennie i to najlepiej wolowego to niech nie myslei ze bedzie dopakowany tylko bedzie sie ludzil
mowie o zawodniku ok 100kg wagi na masie

Zmieniony przez - futurebody w dniu 2013-04-01 12:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 921
A kilo miesa, bialka jaj i izolat nie da rady?

Future, a co z weglami? 10g to takie minimum na jednostke? Powinny to być węgle o jak najniższym IG? W MD Jarek- na pewno sie znacie (KMWTW ocb) podaje nawet ilość 15g węgli na 1 jednostkę insy. W szczycie cyklu- teoretycznego ktory opisywał pisal że kulturysta biorący 64j łącznie insy (długa i krótka) musi zjesc 960g węgli!!! Nie wyobrażam sobie tego.

Mógłbyś coś więcej nt. temat napisać? Innych również zapraszam do dyskusji.

Sogi komu wejda.

Zmieniony przez - Sabzero w dniu 2013-04-01 14:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
jeszcze nie zapominajcie o przeroście narządów wewnętrznych i nie tylko tych, po gh rzecz jasna po danym czasie stosowania

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-04-01 15:02:25

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
wegle przy insie musisz dobrać sam pod siebie,ja bijąc 66iu insy dziennie,jadłem ok 700g węgli,u niektórych to będzie mnijsza ilość a u niektórych większa,trzeba dobrać pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
gigantmasx
jeszcze nie zapominajcie o przeroście narządów wewnętrznych i nie tylko tych, po gh rzecz jasna po danym czasie stosowania

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-04-01 15:02:25


daj se spokój z doradzaniem na temat gh

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
luki77
wegle przy insie musisz dobrać sam pod siebie,ja bijąc 66iu insy dziennie,jadłem ok 700g węgli,u niektórych to będzie mnijsza ilość a u niektórych większa,trzeba dobrać pod siebie



j/w dokładnie

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizyta u endokrynologa

Następny temat

2 delikatne cykle do oceny

WHEY premium