SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA a SAA plus Insa/Gh/T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Sabzero
Jak jestesś teoretykiem w sprawie slinu jak ja to nie takie banalne. Są ludzie co biorą slin bez gh i robią bdb jakości mięsień, inni bez gh insy nie ruszają. Rodzaj węgli też jest nie do końca jasny przy używaniu slinu dla mnie. Więc jak jesteś taki mądry teoretyku to odpowiedz bo ja nie wiem.

Zmieniony przez - Sabzero w dniu 2013-04-02 01:55:05


Ale o czym ja mam z Toba rozmawiac, skoro Ty zadajesz pytanie czy jakosc masy zalezy od rodzaji wegli? Co to za pytanie z podstawowki? to chyba jasne ze na bialym pieczywu nie zbudujesz formy, nie? A ty dopiero o slinie chcial bys rozmawiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 921
Mylisz sie, niektorzy zbuduja i na bialym i na insie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No to powodzenia, ja wiem jak dziala slin, jak dziala hgh i inne zabawki. smacznego chleba i duzych bicepsow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 921
To jak wiesz to nie mądruj się tylko napisz bo ja i na pewno wiele osób nie wie.
Napisz swoje doświadczenia, będzie to z pożytkiem dla wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
moze rozjasni umysl moje doswiadczenie - 3 razy po 22 humulin r, rano 15 bialek 150g platkow,w ciagu dnia 1kg ryzu+2,5kg poledwicy wolowej,3 lity soku marchew/jablkoz sokowirowki,8 l wody oczywiscie saa,gh,tylko nie wiem czy cos to komus pomoze. Niski poziom zatluszczenia masa ciala 125kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Sabzero
To jak wiesz to nie mądruj się tylko napisz bo ja i na pewno wiele osób nie wie.
Napisz swoje doświadczenia, będzie to z pożytkiem dla wszystkich.


Ale co ja Ci mam pisac, jak widze ze ty zero pojecia? To co ja Ci mam pisac jak sie zabrac za slin? Dej se spokoj.

Lukasz, niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
ok a jak sie ma do wiekszej ilosci saa (mowie 1-2g towaru), t3 np. 50mcg i insulina 3x 15-20ui bez GH ? z miska z minimalnym tłuszczem ? jest sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
t3 hamuje dzialanie insuliny i odwrotnie - nie bierze sie tego rownolegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
tzn, w tym samym czasie czy na chodzi o całe cykle ?
bo co np. przy cukrzycy ? gdize inse daja czasem i 24h ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Future a jak waze 80kg i wbijam powiedzmy 3x 10iu apidry to tez powinienem ladowac w siebie 2kg miesa czy ten 1kg ktory jem to wystarczajaco? Zalozmy ze do tego idzie jeszcze wpc/izolat Pytam bo 2kg miesa to sa juz ogromne koszta

1kg miesa daje 2,5g bialka na 1kg masy ciala a do tego jeszcze z 80g WPC i kilka bialek jaja rano wiec wychodzi mi z 3,6g na 1kg





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-04-02 18:27:59

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizyta u endokrynologa

Następny temat

2 delikatne cykle do oceny

WHEY premium