SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabe efekty w..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Otóż trenuję rok czasu i około 2 miesiące. Po pół roku podciągałem się 10 razy (zaczynając od 0), 2 miesiące później 13 razy. Było to we wrześniu. Do dzisiaj nie ma żadnych postępów. Przytyłem do tego czasu natomiast 8kg ... może dlatego . Miesiąc temu zrobiłem 14 podciągnięć, dzisiaj znowu 13 ( możliwe, że udałby się 14, ale byłem zażenowany, że znowu kicha ). Może jest to spowodowane też brakiem motywacji, bo cały czas trenuję w domu i jest to troche monotonne. W pompkach i wyciskaniu na klate widzę duże efekty, cały czas do góry. Drążek niestety stoi w miejscu.. Dlaczego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
NO waga napewno na to wplywa :p Bo podejdz do podciagania jak do cwiczenia z obciazeniem ;p wiec dolozyles 8 kg obiciazenia do tego cwiczenia ;p A robisz podciagniecia siłowe?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
tylko siłowe. Nawet inaczej bym nie mógł, bo mam drążek zaczepiany o futryne .. mocniej sie gibne i drążek może spaść. Niby troche lipa, ale można się nauczyć podciągać siłowo :)

Zmieniony przez - Swedish2 w dniu 2013-02-07 20:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
ja tez robie tylko silowo ;p Ale moj wynik jest gorszy napewno ;p Ale ty jednorazowo podicagasz sie 13? czy w kilku seriach ? Dieta jest ? Cwiczysz cale cialo ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
tak, wszystkie partie ćwiczę. Jedynie nóg aktualnie nie mogę (problem z kolanem). Nie mam żadnej diety. Tak jednorazowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
A dieta to 70 % silowni jak to mowi staropolskie przyslowie ;p jednorazowo to raczej nie zwiekszysz ilosci ;p Sproboj np robic po 3-4 serie np po 8 podciagniec albo ile tam dasz rade i powinno to przyniesc jakas poprawe :p Jak na klate jdziesz to tez nie wrzucasz zalozmy 80 kg i nie robisz 1 serii na max powtorzen ;p Nogi to podstawa szkoda ze taka kontuzja :P


Zmieniony przez - Kanonier_BDG w dniu 2013-02-07 20:12:22

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Tzn. to był test ile dałbym radę. W dniach treningu robię serie, ale bardzo różnie. Na pewno byłoby lepiej gdybym miał dostęp do normalnego drążka na dworze, wtedy mógłbym ćwiczyć jakieś wymyki, wejścia siłowe, a tak to w domu robie serie z obciążeniem lub kombinuje jakoś. Chciałbym zrobić test na normalnym drążku ( na tym ręce się troche ślizgają a poprawić nie mogę) może byłoby lepiej. Ale ogólnie to robie serie, około 5-7.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
ja tez niestety nie mam drazka :D Podciagam sie na rurze od gazu w piwnicy przed silka ;p Jak dla mnie za gruba jest w srednicy i źle mi sie trzyma ;/ A czemu diety nie ma ?:D to najwazniejsze bez tego efektow nie bedzie ;)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Jeżeli drążek jest zbyt gruby, to lipa od razu inaczej się podciąga.. ale da się ? da się :D. Hmm, nie wiem czemu nie ma diety.. nigdy nie myślałem żeby stosować, ponieważ i bez tego są dobre efekty. Jest taka ważna :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
No na kazdej stronie , wszedzie gdzie nie wejdziesz , wszyscy mowia 70 % efektow to dieta :D Jak ty żes sie uchowal :D hehe

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Nie mam trochę, chęci ani czasu na dietę ^^ . Próbowałem kiedyś, udało się przez całe 2 dni .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźbaaa WTF?

Następny temat

FBW do oceny.

WHEY premium